استقلال - ماشین سازی | نبرد مربیان جنجالی

استقلال - ماشین سازی | نبرد مربیان جنجالی
تماشاچی -از هفته سوم از بیستمین دوره مسابقات لیگ برتر فوتبال ایران ، تیم استقلال تهران در ورزشگاه آزادی میزبان تیم ماشین سازی تبریز خواهد بود.
استقلال بعد از شکست جنجالی و پرحرف و حدیث مقابل فولاد خوزستان اکنون باید خود را آماده نبرد با تیم دوم تبریز کند. سرمربی ماشین سازی هم در همین دو هفته اول حسابی خبرساز و حاشیه‌ساز بوده است. وحید بیاتلو بعد از باخت مقابل شهرخودرو در هفته نخست با مصاحبه های تند و آتشین خود زمینه محرومیتش را فراهم کرد. این تیم از دو بازی اول فقط یک امتیاز دارد و استقلال هم با 3 امتیاز هنوز نتوانسته انتظارات هوادارانش را برآورده کند. فکری با یک فیلم چند ثانیه‌ای به کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال احضار شده است. دو مربی خبرساز لیگ برتری که سابقه طولانی در لیگ یک داشته‌اند اکنون در شرایطی مقابل یکدیگر قرار می‌گیرند که محکوم به برد هستند.
شیخ دیاباته مهاجم محبوب و گلزنی استقلال هنوز در این فصل در ترکیب اصلی آبی پوشان قرار نگرفته و در اهواز هم بگومگویی  با محمود فکری سرمربی جدید استقلال داشت. با این حال احتمال دارد ترکیب  اصلی استقلال در این بازی دچار تغییراتی شود. احتمال دارد رشید مظاهری دروازه‌بان جدید آبی پوشان در این بازی در ترکیب اصلی قرار بگیرد و برخی از بازیکنان در کمال تعجب نیمکت نشین شوند. باید دید استقلال می‌تواند با ماشین سازی تبریز راه خود را برای رسیدن به صدر جدول هموار کند یا نه؟
نبرد تیمی مثل ماشین سازی در ورزشگاه آزادی دستکمی از باخت برای استقلال ندارد ولی نباید فراموش کرد ماشین‌سازی حریف چغر و بد بدنی است.
منبع : تماشاچی

نظرات