مصدومیت زلاتان در شب رکورد زنی

مصدومیت زلاتان در شب رکورد زنی
تماشاچی -زلاتان ابراهیموویچ با گلزنی در پیروزی 3 بر یک شب گذشته (یکشنبه) میلان در خانه ناپولی در هفته هشتم سری A به چهارمین بازی در تاریخ سری A تبدیل شد که در هر یک از 6 بازی نخست خود در این رقابت‌ها به صورت متوالی گلزنی کرده‌ است.
ستاره 39 ساله سوئدی در نیمه اول با ضربه سر روی ارسال تئو هرناندس گل اول تیمش را زد تا به رکوردی دست پیدا کند که پیش از او گابریل باتیستوتا برای فیورنتینا در فصل 95-1994، کریستین ویری برای اینتر در فصل 03-2002 و کرشتوف پیونتک برای جنوا در فصل 19-2018 به ثبت رسانده بودند. او در دقیقه 54 دومین گل خود را هم برای روسونری به ثمر رساند.
این گل‌ها به ابراهیموویچ کمک کرد که به تنهایی صدرنشین جدول رده‌بندی برترین گلزنان سری A شود. پیش از این بازی او و کریستیانو رونالدو مهاجم یوونتوس هر دو با 8 گل به صورت مشترک صدرنشین بودند. ایبرا اما اکنون با 10 گل از رقیب پرتغالی‌اش جدا شده است.
زلاتان اما در دقیقه 79 همین بازی از ناحیه عضله پشت ران پای چپ دچار آسیب‌دیدگی و مجبور به ترک میدان شد که این اتفاق نگرانی میلانی‌ها را در پی داشت. با توجه به آسیب‌دیدگی، احتمال مصدومیت او از ناحیه عضله همسترینگ بسیار زیاد است. او در حالی دچار این مصدومیت شد که هیچ برخوردی با او صورت نگرفت.
منبع : تماشاچی

نظرات

user

اگه مصدوم بشه میلان ب فنا میره

پاسخ دادن
user

دهن سرویس چقدر خوبه

پاسخ دادن