مشکل بزرگ استقلال در خط میانی | جای خالی علی کریمی حس می‌شود

مشکل بزرگ استقلال در خط میانی | جای خالی علی کریمی حس می‌شود
تماشاچی -استقلال در اهواز و در دیدار برابر فولاد ، بازی برده را در نهایت با باخت عوض کرد. باختی که باعث شد ضعف های تیم محمود فکری بیش از گذشته به چشم بیاید و جای خالی علی کریمی در خط هافبک استقلال کاملاً حس شود. ضعف هایی که در هفته اول هم تا حدودی خود را نشان داده بود اما پیروزی مقابل تیم تازه لیگ برتری شده مس رفسنجان، باعث شد تا چندان به آن توجه نشود.
استقلال در خط هافبک خود با مشکل بزرگی به نام خلاقیت و گره گشایی مواجه است. 4 بازیکن حاضر در مرکز زمین استقلال، در بازی با فولاد تقریبا در انجام وظایف خود ناکام بودند و نتوانستند با کنترل بازی در مرکز زمین و همچنین ارسال توپ برای مهاجمین آبی، زمینه خلق موقعیت را برای این تیم فراهم کنند. استقلال دو مهاجم تیز و سرعتی در خط حمله خود دارد که اگر چندین توپ سالم به آن ها برسد، قطعا توانایی کنار زدن هر خط دفاعی و گشودن دروازه هر دروازه بانی را دارند اما خط هافبک استقلال در انجام این وظیفه چندان موفق عمل نکرد و نتوانست قایدی و مطهری را صاحب توپ کند.
آن ها همچنین نبردهای فیزیکی میانه میدان را هم چندان موفق پشت سر نگذاشتند تا در نهایت استقلال در روزی که گویی از وجود بازیکنان مرکزی اش در زمین بی بهره بود، بازی را به فولادی ببازد که با داشتن هافبک های پرتوان و جنگنده ای مثل پاتوسی و آبشک توانست در اکثر دقایق بازی و به ویژه بعد از گلی که عقب افتاد، بازی را به دست بگیرد و با کامبکی شیرین، تیم نه چندان سرحال فکری را بدرقه کند.
report گزارش اشکال
منبع : تماشاچی

نظرات