پرسپولیس - صنعت نفت | سرخپوشان به دنبال اولین سه امتیاز

پرسپولیس - صنعت نفت | سرخپوشان به دنبال اولین سه امتیاز
تماشاچی -در آخرين دیدار از هفته دوم لیگ برتر فوتبال، امروز (شنبه)  پرسپولیس در ورزشگاه آزادی به مصاف صنعت نفت آبادان می‌رود. 
شاگردان یحیی گل‌محمدی پس از ناکامی در هفته نخست لیگ و توقف برابر سایپا، برای جا نماندن از مدعیان در هفته‌های ابتدایی  به دنبال سه امتیاز دیدار خانگی مقابل صنعت نفت خواهند بود. آبادانی‌ها که هفته گذشته بدون بازیکنان جدید خود پیکان را شکست دادند،‌ در این بازی و با باز شدن پنجره نقل و انتقالاتی‌شان می‌توانند از خریدهای جدید خود در این فصل نیز استفاده کنند و با دستی باز به مصاف سرخپوشان تهرانی خواهند رفت.
گل‌محمدی برای این بازی کمال کامیابی‌‌نیا را به دلیل محرومیت در اختیار نخواهد داشت و حضور بشار رسن نیز در هاله‌ای از ابهام قرار دارد، اما سرخپوشان که هفته گذشته علیرغم فرصت‌های زیاد گلزنی موفق به باز کردن دروازه سایپا نشدند، در این دیدار می‌توانند در صورت صلاحدید کادرفنی از مهدی مهدی‌خانی مهاجم جدید خود استفاده کنند. پرسپولیس تاکنون 18 بار به مصاف حریف آبادانی خود رفته که 13 پیروزی از آنِ سرخ‌های پایتخت شده و چهار تقابل آخر این دو تیم نیز با پیروزی یک بر صفر پرسپولیس به پایان رسیده است.
منبع : تماشاچی

نظرات