رافائل واران در رادار منچستریونایتد

رافائل واران در رادار منچستریونایتد
تماشاچی -نشریه «منچستر ایونینگ نیور» انگلیس اعلام کرد، باشگاه منچستریونایتد خود را آماده می‌کند تا بار دیگر شانس خود را برای به خدمت گرفتن رافائل واران مدافع فرانسوی تیم فوتبال رئال مادرید امتحان کند.
این مدافع 27 ساله که قرارداد کنونی‌اش با رئال مادرید در سال 2022 منقضی می‌شود، یکی از ارکان اصلی خط دفاعی تیم تحت هدایت زین‌الدین زیدان به شمار می‌رود، اما در سال‌های اخیر بحث حضور او در یکی از تیم‌های لیگ برتری انگلیس مطرح بوده است.
رافائل واران در تابستان سال 2016 هم مورد توجه منچستریونایتد بود و ژوزه مورینیو سرمربی وقت این تیم قصد داشت شاگرد پیشین خود را به جمع شیاطین سرخ اضافه کند، هرچند در نهایت این مدافع میانی ترجیح داد در رئال مادرید بماند و زیرنظر زین‌الدن زیدان به کار خود ادامه دهد.
واران در آن مقطع در گفت‌وگو با شبکه تلویزیونی «کانال پلاس» فرانسه گفته بود: منچستریونایتد باشگاه خیلی بزرگی است و البته که داشتن پیشنهاد از این تیم وسوسه‌انگیز است، اما از حالا من و رئال مادرید با هم همگام هستیم و سؤالی در این مورد باقی نمی‌ماند. همیشه گفته‌ام که از بودن در مادرید حس خوبی داشته‌ام. گفتن «نه» به ژوزه مورینیو اصلاً ساده نیست، اما به هر حال باید در چنین شرایطی جنبه‌های مثبت و منفی را سبک و سنگین کرد.
این مدافع فرانسوی که از سال 2011 در عضویت باشگاه رئال مادرید است، تاکنون در 329 بازی برای کهکشانی‌های به میدان رفته و به این تیم برای کسب 18 جام مختلف از جمله سه قهرمانی در لالیگا، یک قهرمانی در جام حذفی اسپانیا و چهار قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا کمک کرده است.
منبع : تماشاچی

نظرات