حنایی که شجاع خلیل‌زاده در دست پرسپولیس گذاشت | قحطی مدافع برای مدافع عنوان قهرمانی

حنایی که شجاع خلیل‌زاده در دست پرسپولیس گذاشت | قحطی مدافع برای مدافع عنوان قهرمانی
تماشاچی -شجاع خلیل زاده با جدایی بد موقع خود باشگاه پرسپولیس را با مشکل فراوانی روبه رو کرد. اگر شجاع خلیل‌زاده از قبل این موضوع را با یحیی گل محمدی در میان می‌گذاشت، پرسپولیسی ها می‌توانستند قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالاتشان یک مدافع جذب کنند. اکنون اکثر باشگاه ها تیم های خود را بسته اند و به سختی به این راحتی به مدافعان خود اجازه جدایی نمی‌دهند. 
با این شرایط مسئولان باشگاه پرسپولیس در آخرین روز از زمان نقل‌وانتقالات لیگ برتر فوتبال و برای جذب بازیکنان موردنیاز کادر فنی، شرایط سختی دارند، چرا که اکثراً بازیکنان با باشگاه‌های خود قرارداد دارند و کمتر بازیکن آزادی در بین تیم‌ها وجود دارد.
این در حالی است که روز گذشته محمدمهدی مهدی‌خانی مهاجم سابق تیم‌های واراژدین کرواسی و شهر خودرو با قرارداد دو ساله به تیم پرسپولیس پیوست و حالا پرسپولیسی‌ها به شدت به دنبال جذب یک مدافع در تیم خود هستند، چون با اقدام شجاع خلیل‌زاده مبنی بر جدایی از پرسپولیس، سرخپوشان نیاز اساسی در این پست به بازیکن دارند.
صحبت‌هایی هم از حضور یکی از مدافعان تیم‌های پیکان و مس کرمان یعنی حجت حق‌وردی و امیر طاهر به گوش می‌رسد که باید تا ساعت 24 امروز منتظر ماند و دید که مدیران پرسپولیس با کدامیک از بازیکنان مدنظر به توافق نهایی دست خواهند یافت.
منبع : تماشاچی

نظرات