مهاجم جوان وولورهمپتون جانشین رونالدو در یوونتوس می‌شود

مهاجم جوان وولورهمپتون جانشین رونالدو در یوونتوس می‌شود
تماشاچی -بحران کرونا شرایط مالی یوونتوس را بسیار مشکل کرده است و به همین خاطر تیم تورینی سخت در تلاش است تا حساب های خود را کنترل کند که یکی از احتمالات فروش کریستیانو رونالدو ستاره پرتغالی است که دستمزد بالایی دریافت می کند و تورینی ها با فروش وی در تابستان 2021 حساب های مالی خود را تنظیم خواهند کرد.
طبیعتا یوونتوس بعد از رفتن رونالدو باید جانشینی برای وی به خدمت بگیرد و حالا مطبوعات ایتالیا از پدرو نتو بازیکن 20 ساله پرتغالی ولورهمپتون اسم برده اند که در تیم نونو خوش می درخشد. این بازیکن که توان بازی کردن در هر دو جناح و همچنین هافبک هجومی و مهاجم مرکزی را دارد، وکالتش را به ژرژ مندس ایجنت رونالدو سپرده که رابطه خوبی با یوونتوس دارد.
پدرو نتو که در تابستان گذشته با 18 میلیون یورو راهی ولورهمپتون شد تا سال 2025 با تیم انگلیسی قرارداد دارد. توتواسپورت گزارش داده است که یوونتوس به صورت جدی مذاکرات را با مندس آغاز کرده تا در مورد شرایط جذب این بازیکن صحبت کند.
اگر قرار به جدایی رونالدو از یوونتوس باشد به نظر می رسد که تیم هایی نظیر منچستریونایتد و پاریسن ژرمن بتوانند مقاصد احتمالی او باشند چرا که کمتر باشگاهی می تواند دستمزد نجومی وی که سالی 30 میلیون یوروست را بپردازد.
منبع : تماشاچی

نظرات