ویدیو کوتاه از برخورد کریستیانو رونالدو با یک تماشاگر و انتقال تخیلی قدرت فوتبالش به او

تماشاچی -
نایک فوتبال آخرین فیلم خود را با عنوان "سوئیچ" منتشر کرده است که کریستیانو رونالدو را با یک توپ جاسوسی غیرمنتظره عوض می کند.
این کلیپ باورنکردنی درست قبل از یورو 2016 به نمایش در می آید و با بازی رونی در بازی با انگلیس در ورزشگاه ومبلی آغاز می شود. پرتغال از طریق یکی از کرنرهای دقیق خود به برتری می رسد ، اما در حالی که سانتر را انجام میدهد، او به پشت تابلوهای تبلیغاتی می افتد و با یک تماشاچی نوجوان برخورد می کند. هر دو از این برخورد گیج مانده اند و وقتی روز بعد از خواب بیدار می شوند می فهمند که زندگی آنها دیگر مثل  روز قبل نیست .
 علاوه بر کریستیانو رونالدو ، 16 بازیکن حرفه ای در "سوئیچ:" رحیم استرلینگ ، جو هارت ، هری کین ، کریس اسمالینگ ، جان استونز ، راس بارکلی ، مگان راپینو ، ریکاردو کوارزما ، آندره گومس ، خوزه فونته ، سدریک سوارس به نمایش درآمدند. ویرینها ، رافائل واران ، آنتونی مارسیال ، سرجی روبرتو و خاویر ماسکرانو.
"سوئیچ" طولانی ترین فیلمی است که نایک فوتبال تاکنون تولید کرده است (5:57 ثانیه) ، جایگزین "آخرین بازی" (5:28).
آهنگی که در طول فیلم پخش می شودTurn Up از The Heavy است.
"سوئیچ" گسترده ترین علامت تجاری است که کریستیانو رونالدو تاکنون برای هر شرکتی انجام داده است. این فیلم به پنج روز فیلمبرداری نیاز داشت و تمام آن در اسپانیا به پایان رساند. رونالدو بدلکاری های خود را در صحنه برخورد اولیه انجام داد ، که فقط در سه زمان انجام شد.
اتومبیلی که رونالدو در این فیلم رانندگی می کند از ناوگان شخصی وسایل نقلیه او نیست اما در آن بسیار راحت بود.
سگ نیز متعلق به خودش نیست ، زیرا سگ رونالدو بدون دستور او پارس نمی کند. جیم پراودفوت گوینده فوتبال انگلیس در این فیلم بازی می کند. پراودفوت بیش از 2000 مسابقه فوتبال را در حرفه خود پوشش داده است. مرد جوان همبازی این فیلم Gerson Correia Adua است. او 16 ساله است ، یک فوتبالیست مشتاق است و به زبانهای انگلیسی و پرتغالی صحبت می کند. این اولین تلاش او برای بازیگری بود.
 
منبع : تماشاچی
برچسب : فوتبال

نظرات