خشم مسی نیمکت نشین شکست بتیس را فراهم کرد | خلاصه بازی بارسلونا 5 - بتیس 2

خشم مسی نیمکت نشین شکست بتیس را فراهم کرد | خلاصه بازی بارسلونا 5 - بتیس 2
تماشاچی -در ادامه بازی‌های هفته نهم لالیگای اسپانیا و در دومین روز از این رقابت‌ها، امروز (شنبه) تیم فوتبال بارسلونا در ورزشگاه نوکمپ میزبان بتیس بود و موفق شد میهمان باسکی خود را با نتیجه 5 بر 2 شکست دهد. 
در این بازی که لیونل مسی در ترکیب اصلی بارسلونا قرار نداشت، این تیم با گل دقیقه 22 عثمان دمبله پیش افتاد. آنتوان گریزمان در دقیقه 33 می‌توانست گل دوم بارسلونا را از روی نقطه پنالتی به ثمر برساند، اما ضربه او توسط کلودیو براوو دروازه‌بان سابق بارسایی‌ها مهار شد تا این مهاجم فرانسوی چهارمین موقعیت گلزنی‌اش در این بازی را از دست بدهد. کار بارسلونا زمانی سخت‌تر شد که در آخرین دقیقه نیمه اول دروازه‌اش توسط آنتونیو سانابریا باز شد.
در نیمه دوم رونالد کومان سرمربی کاتالان‌ها تصمیم گرفت مسی را به میدان بفرستد و با ورود کاپیتان آرژانتینی بارسا، این تیم بر بازی سوار شد و تنها چهار دقیقه طول کشید که در حرکتی که لیونل مسی در آن تأثیر مستقیم داشت، گریزمان طلسم گلزنی‌اش در این بازی را شکست و سومین گل بارسلونا را زد. با اخراج آیسا ماندی مدافع بیتس به خاطر گرفتن توپ با دست روی خط دروازه، کار بارسلونا آسان‌تر شد و پنالتی حاصل از خطای او را لیونل مسی در دقیقه 62 به گل چهارم کاتالان‌ها تبدیل کرد.
بتیس 10 نفره در دقیقه 74 با گلی که لورن مورن زد اختلاف را به حداقل رساند، اما امیدهایش برای کسب امتیاز از این بازی در دقیقه 82 بر باد رفت. این اتفاق زمانی رخ داد که لیونل مسی اولین گل فصل خود در جریان معمول بازی را به ثمر رساند. این پنجمین گل مسی در تمامی رقابت‌های این فصل بود. جشنواره گل بارسایی‌ها در دقیقه 90 با گلزنی پدری به پایان رسید. پاس هر دو گل آخر بارسلونا را سرخی روبرتو داد تا جزو بهترین‌های تیمش در این بازی باشد.
بارسلونا با کسب سومین پیروزی‌اش 11 امتیازی شد و به رده هشتم جدول صعود کرد.
 
منبع : تماشاچی

نظرات