نفرات خط حمله پرسپولیس برای دیدار مقابل سایپا چه بازیکنانی هستند؟

نفرات خط حمله پرسپولیس برای دیدار مقابل سایپا چه بازیکنانی هستند؟
تماشاچی -تیم فوتبال پرسپولیس برای تکرار قهرمانی‌های چهارفصل گذشته خود در لیگ برتر چاره‌ای جز آغاز موفق در لیگ برتر ندارد.
سرخپوشان پایتخت بازی افتتاحیه لیگ برتر را جمعه هفته جاری مقابل سایپا برگزار می‌کنند تا شاگردان یحیی گل محمدی پس از حضور در فینال لیگ قهرمانان ۲۰۲۰ آسیا به فکر کسب بهترین نتایج در هفته‌های نخستین لیگ برتر باشند.
با این حال سرمربی پرسپولیس بر خلاف فصل گذشته و حتی رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا با معضلات جدی در انتخاب یازده بازیکن خود روبروست.
تیمی که پس از رسیدن به فینال لیگ قهرمانان آسیا شجاع خلیل زاده را نیز از دست داد تا او نیز در کنار علیرضا بیرانوند، علی علیپور، محمد نادری، مهدی ترابی و محسن ربیع خواه در لیست جداشده‌های پرسپولیس قرار بگیرد.
گل محمدی نه تنها بازیکنانی که از این تیم رفته‌اند را دیگر در اختیار ندارد بلکه برای بازی با سایپا مشکل جدی در انتخاب مهاجم دارد. عیسی آل کثیر مهاجم گلزن پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا با محرومیت از سوی AFC روبروست و نمی‌تواند سرخپوشان را در رقابت‌های داخلی نیز همراهی کند.
آرمان رمضانی نیز دچار کشیدگی همسترینگ شده و به طور قطع بازی با سایپا را از دست داده است. آریا برزگر مهاجم جوان دیگری است که بدون اینکه برای این تیم در ماه‌های اخیر بازی کند مصدوم شده است و نمی‌تواند پرسپولیس را در موقعیت حساس کنونی همراهی کند.
مهدی عبدی که عملکرد خوبی هم در خط حمله پرسپولیس داشته است تنها امید گل محمدی برای گلزنی به سایپا محسوب می‌شود. او که قرار است کمی جلوتر از وحید امیری در نوک پیکان حمله سرخپوشان قرار بگیرد تمرینات ویژه ای را زیر نظر کادر فنی این تیم پشت سر گذاشته تا بتواند شروع خوبی با پرسپولیس در لیگ برتر بیستم مقابل سایپا داشته باشد.
البته پرسپولیس امیر روستایی را نیز در اختیار دارد که می‌تواند با تصمیم یحیی برای پرسپولیس بازی کند.
منبع : تماشاچی

نظرات