اختصاصی | آقای گل ایرانی لیگ آذربایجان در آستانه پیوستن به پرسپولیس

اختصاصی | آقای گل ایرانی لیگ آذربایجان در آستانه پیوستن به پرسپولیس
تماشاچی -پس از عدم بخشش محرومیت سنگین عيسی آل کثیر توسط کنفدراسیون فوتبال آسیا و کمبود بازیکن در خط حمله سرخپوشان، مسئولان باشگاه پرسپولیس بر اساس درخواست یحیی گل محمدی در نظر دارند یک مهاجم با سابقه را به جمع بازیکنان خود اضافه کنند.
با توجه به عملکرد نه چندان مطلوب آرمان رمضانی در لیگ قهرمانان آسیا و کم تجربه بودن مهدی عبدی، یحیی گل محمدی  برای رفع کمبود بازیکن در خط حمله تیمش قصد دارد پیمان بابایی، آقای گل ایرانی لیگ آذربایجان را به جمع شاگردان خود اضافه کند.
پیمان بابایی پیش از حضور در تیم سومقاییت آذربایجان و آقای گلی در لیگ فوتبال این کشور برای تیم ماشين سازی تبریز توپ می‌زد و عملکرد قابل قبولی از خود به نمایش گذاشت، علی الخصوص در زمان سرمربیگری فیروز کریمی. 
از ویژگی های این بازیکن می‌توان به تکنیک و سرعت بالا و همچنین چهارچوب شناسی قابل قبولش اشاره کرد. دقیقا همان ویژگی هایی که کمبود آن در خط حمله پرسپولیس حس می‌شود. 
این بازیکن تا آستانه امضای قرارداد با تراکتورسازی نیز پیش رفت اما در نهایت با مسئولان این باشگاه به توافق نرسید و حالا قصد دارد حضور در جمع سرخ‌پوشان پايتخت را تجربه کند. 
طبق شنیده‌های ما مسئولان باشگاه پرسپولیس قصد دارند پیش از آغاز رقابت‌های لیگ قرارداد با پیمان بابایی را نهایی کنند و باید ببینیم این اتفاق چع زمانی رخ خواهد داد؟
منبع : تماشاچی

نظرات

user

تو این شرایط از این بهتر گیرشون نمیاد

پاسخ دادن
user

نه بابا اصلا هم بازیش خوب نیست

پاسخ دادن
user

کی هست اصلا؟؟؟

پاسخ دادن
user

من بازیاشو دیدم مهاجم خوبیه

پاسخ دادن