سردار آزمون زیر سایه درخشش سون هیونگ مین در تاتنهام

سردار آزمون زیر سایه درخشش سون هیونگ مین در تاتنهام
سردار آزمون مهاجم گلزن تیم ملی ایران که در بازی های ملی عملکرد خیره کننده ای داشته اما در فصل جاری نتوانسته برای تیم باشگاهی خود فروغ همیشگی را داشته باشد و به همین دلیل، چشم ها از او برداشته شده و بر روی درخشش ستاره کره ای تاتنهام خیره شده است.

سردار آزمون در حال حاضر ستاره های زیادی در فوتبال اروپا مشغول خودنمایی هستند که از آن جمله می توان به عملکرد خوب شینجی کاگاوا در بوندسلیگا اشاره کرد که به برترین گلزن ژاپنی تاریخ بوندسلیگا تبدیل شده است و یا می توان از گنچی هاراگوچی در هرتابرلین و یویا اوزاکا اشاره کرد؛ به نظر می رسد با وجود این رقبای قوی، سردار آزمون که در روبین کازان بازی می کند برای درخشش در فوتبال اروپا نیاز به تغییر سطح بازی خود دارد و به زودی باید شاهد تغییر تیم او باشیم چرا که در غیر اینصورت از رقبای خود عقب می افتد چرا که اکنون سرتیتر بیشتر روزنامه ها در مورد سون هیونگ کره ای و درخشش در تاتنهام است. عمر عبدالرحمن به طور قطع عملکرد سان هیونگ از عمر عبدالرحمن و سردار آزمون بهتر نیست اما به واسطه انتخاب درست تیم باشگاهی اش، اکنون بازی او بیشتر به چشم می آید و هفته به هفته بازی های بهتری از او می بینیم و روند رشد این بازیکن با وجود بازی در لیگ برتر انگلیس سرعت گرفته است.
سردار آزمون در لیگ سخت روسیه بازی می کند که برای ماندگاری یک استعداد فوتبال گزینه خوبی محسوب نمی شود. این مهاجم گلزن تیم ملی ایران که تنها 22 سال دارد، می تواند به بهترین باشگاه های اروپایی برود و احتمالاً بعد از جام جهانی باید شاهد حضور او در یکی از تیم های مطرح اروپایی باشیم.
البته در خبرها داشتیم که سیمونه اینزاگی سرمربی تیم لاتزیو علاقه زیادی به سبک بازی سردار آزمون دارد و برای دومین بار برای جذب سردار آزمون پیشنهاد داده است.
منبع : تماشاچی

نظرات