ایسکو شاگرد گواردیولا در منچسترسیتی می‌شود

ایسکو شاگرد گواردیولا در منچسترسیتی می‌شود
تماشاچی -بر اساس گزارش سایت اسپانیایی «تودوفیچاخس»، منچسترسیتی وضعیت ایسکوی 28 ساله را زیرنظر دارد، این در حالی است که پپ گواردیولا همواره از هافبک اسپانیایی کهکشانی‌ها تمجید کرده است. ایسکو در صورتی که به آبی‌پوشان منچسترسیتی ملحق شود، می‌تواند جا‌ی خالی داوید سیلوا را پر کند، بازیکنی که در تابستان اخیر به حضور 10 ساله‌اش در سیتی پایان داد.

ایسکو که از سال 2013 در عضویت باشگاه رئال مادرید است و در این مدت به این تیم برای کسب 16 جام مختلف از جمله دو قهرمانی در لالیگا و چهار قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا کمک کرده، این فصل تنها در چهار بازی (147 دقیقه از 360 دقیقه ممکن) به میدان رفته است. قرارداد کنونی او با رئال مادرید هم تا پایان ماه ژوئن 2022 اعتبار دارد.

برنامه «پارتیداسو» از شبکه تلویزیونی «موویستار» اسپانیا اخیراً فیلمی منتشر کرد که ایسکو در حاشیه بازی ال‌کلاسیکو در جمع چند تن از هم‌تیمی‌هایش از بی‌اعتمادی زین‌الدین زیدان به او برای قرار دادنش در ترکیب اصلی، انتقاد می‌کند. این برنامه مدعی شد ایسکو به هم‌تیمی‌هایش می‌گوید: «زیدان اگر بخواهد مرا تعویض کند و از زمین بازی بیرون بیاورد، در دقیقه 50 یا 60 بازی مرا تعویض می‌کند و حتی گاهی اوقات بین دو نیمه اما اگر بخواهد مرا به زمین بازی بفرستد تا دقیقه 80 صبر می‌‌کند و بعد مرا به زمین بازی می‌فرستد.»
report گزارش اشکال
منبع : تماشاچی

نظرات

user

ایسکو و وینی در ازای دیبالا محتمل تره بنظرم

پاسخ دادن