خرید چند صد هزار فالوئر فیک توسط شجاع خلیل‌زاده + مدرک

خرید چند صد هزار فالوئر فیک توسط شجاع خلیل‌زاده + مدرک
تماشاچی -بسیاری از بازیکنان فوتبال کشورمان پس از عضویت در دو باشگاه پر طرفدار استقلال و پرسپولیس با هجم مخاطبان زیادی رو به رو می‌شوند و شرایط جدیدی را تجربه می‌کنند.
شجاع خلیل زاده یکی از بازیکنانی بود که خیلی زود در دل هواداران پرسپولیس جا پیدا کرد و توانست قهرمانی‌های زیادی را همراه این تیم به دست بیاورد.
اما در بدترین زمان ممکن و موقعی که این بازیکن در اوج محبوبیت قرار داشت به بهانه مشکل با سرپرست وقت باشگاه پرسپولیس (رسول‌پناه) از جمع سرخ‌پوشان جدا شد. این اتفاق در حالی رقم خورد که اکثر بازیکنان قدیمی پرسپولیس با شرایط موجود کنار آمده و در پرسپولیس ماندنی شدند.
اما نکته جالب ماجرا این جا است که پس از رسمی شدن انتقال شجاع خلیل‌زاده به یک باره 900 هزار نفر از هواداران پرسپولیس این بازیکن را در اینستاگرام آنفالو کردند و نکته جالب تر آنکه شجاع خلیل‌زاده در اقدامی عجیب دست به خرید تعداد زیادی فالوئر فیک زده و می‌خواهد این آبروریزی اینستاگرامی را جبران کند.
همانطور که در عکس زیر مشاهده می کنید اکثر پیج هایی که اخیراً شجاع خلیل‌زاده را در اینستاگرام فالو کرده‌اند پیج های بدون تحرک یا همان به اصطلاح "فیک" هستند.

report گزارش اشکال
منبع : تماشاچی

نظرات