پالس مثبت ایمان سلیمی به مدیران پرسپولیس : برای پرسپولیس بسیار احترام قائلم

پالس مثبت ایمان سلیمی به مدیران پرسپولیس : برای پرسپولیس بسیار احترام قائلم
تماشاچی -بعد از جدایی شجاع خلیل زاده، شایعاتی درباره مذاکره پرسپولیس با ایمان سلیمی، مدافع فصل گذشته تراکتور منتشر شد. سلیمی که بعد از دو فصل حضور در تراکتور به دلیل پیشنهاد خارجی قراردادش را با این تیم فسخ کرده بود حالا با دریافت رضایتنامه در انتظار برطرف شدن موانع حضورش در تیم آینده‌اش است، سلیمی طی یک مصاحبه نسبت به این شایعات اینطور واکنش نشان داده و ضمن رد شایعه مذاکره با باشگاه پرسپولیس، پالس مثبتی را برای مدیران این باشگاه ارسال کرد. 
سلیمی در خصوص شرایط خود گفت: دو فصل خوب و بدون حاشیه را در تبریز پشت سر گذاشتم و جا دارد بار دیگر از مدیران تراکتور و خصوصا آقایان زنوزی و علیپور بابت مساعدت در مسیر دریافت رضایتنامه‌ام تشکر کنم. در حال حاضر درگیر مسائل مربوط به صدور ویزا و حضور در کشور تیم خواهانم هستم.
خبر مرتبط شکست المپیک دونتسک با بازی زاهدی

وی ادامه داد: مساله پیشنهاد پرسپولیس را در رسانه‌ها دیدم و از روز گذشته هم دوستان زیادی در صفحه شخصی‌ام این مساله را بازنشر کرده‌اند. با این حال تا این لحظه هیچ صحبتی از سوی باشگاه پرسپولیس با بنده نشده است. همانطور که گفتم درگیر مسائل مربوط به خروجی‌ام هستم. البته یک مصاحبه از طرف خودم دیدم که گفته شده بود مذاکره کردم و حرف‌های دیگر که اینجا آن را تکذیب می‌کنم، هیچ مصاحبه‌ای با رسانه‌ها نداشته‌ام.

سلیمی درباره احتمال حضورش در پرسپولیس نیز گفت: برای پرسپولیس بسیار احترام قائل هستم اما همانطور که گفتم هیچ صحبتی در‌ این‌باره با من نشده و وقتی حرفی نیست چرا باید درباره آن چیزی بگویم.
report گزارش اشکال
منبع : تماشاچی

نظرات