قانون اجازه بازگشت میلیچ به استقلال را نمی‌دهد

قانون اجازه بازگشت میلیچ به استقلال را نمی‌دهد
تماشاچی -اگرچه هرویه میلیچ بعد از فسخ قراردادش با استقلال اعلام کرده که در صورت پرداخت مطالباتش دوباره به تهران برخواهد گشت اما بازگشت او به تمرینات استقلال را باید اتفاقی بسیار بعید دانست.
قرارداد دلاری میلیچ و آپشن‌هایی که در این قرارداد وجود دارد، دلیل اصلی استقلال برای عدم همکاری با این بازیکن است و مدیران این باشگاه در تلاشند تا هر چه زودتر مطالبات این بازیکن را پرداخت کنند تا مانع شکایت او شوند.
این بازیکن هم در پیغام به مسئولان استقلال پای فسخ قراردادش با این باشگاه ایستاده و تمایل چندانی برای ادامه فوتبالش در این تیم ندارد.
نکته دیگر اینکه حتی اگر میلیچ و استقلال برای ادامه همکاری با یکدیگر مایل باشند، قانون می‌تواند جلوی این ادامه همکاری را بگیرد.
ماجرا از این قرار است که  اگر نامه فسخ میلیچ در اختیار سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال قرار گرفته باشد، این بازیکن برای پیوستن مجدد به استقلال نیازمند عقد قرارداد جدید است و طبق قانون منع به‌کارگیری خارجی‌ها دیگر نمی‌تواند برای استقلال بازی کند! این دقیقاً همان مشکلی بود که به واسطه آن اعلام شد استراماچونی نیز حق بازگشت به جمع آبی‌پوشان را ندارد.
report گزارش اشکال
منبع : تماشاچی

نظرات