بمب نقل و انتقالات ایران در آستانه انفجار | مذاکره محمد نادری با استقلال

بمب نقل و انتقالات ایران در آستانه انفجار | مذاکره محمد نادری با استقلال
تماشاچی -تکلیف محمد نادری در خصوص قرارداد جدید با باشگاه پرسپولیس هنوز مشخص نشده است. اگر چه مدیران پرسپولیس از حل مشکل مدافع تیمشان خبر داده‌اند و مدعی شده‌اند که او قطعا در این تیم خواهد ماند اما نادری در صحبت کوتاهی که با روزنامه گل داشته اعلام کرده که از طرف باشگاه پرسپولیس هیچ تماسی با او گرفته نشده است.
به جز استقلال، تراکتور و فولاد هم مشتری مدافع پرسپولیس هستند اما انگار شانس استقلال برای جذب این بازیکن بیشتر از سایر تیمهاست. با توجه به آنکه بعید است هروویه میلیچ فصل آینده در استقلال بماند، آبی‌ها سراغ نادری رفته‌‌اند تا خیالشان بابت سمت چپ خط دفاعی تیمشان راحت شود.
روزنامه جام جم در شماره امروزش مدعی شده که نادری را باید بازیکن استقلال دانست. این روزنامه این خبر را از قول یکی از بازیکنان پرسپولیس که دوستی نزدیکی با نادری دارد منتشر کرده و نوشته از آنجایی که یحیی گل‌محمدی نادری را نخواسته این بازیکن راهی استقلال خواهد شد.
این اخبار در شرایطی منتشر شده که پرسپولیس هنوز از ادامه همکاری با نادری ناامید نشده و مدیران پرسپولیس امیدوارند که در دور جدید مذاکراتشان با این بازیکن، او را راضی به ماندن کنند.
report گزارش اشکال
منبع : تماشاچی

نظرات