جنگ منچستریونایتد و منچسترسیتی برای توافق با پوچتینو

جنگ منچستریونایتد و منچسترسیتی برای توافق با پوچتینو
تماشاچی -نشریه انگلیسی «میرر» مدعی شد دو باشگاه منچسترسیتی و منچستریونایتد وضعیت مائوریسیو پوچتینو را زیرنظر دارند و به دنبال این هستند تا در صورت پایان همکاری‌شان با سرمربی‌های خود سراغ استخدام این سرمربی آرژانتینی بروند.
پپ گواردیولا که قرارداد کنونی‌اش با باشگاه منچسترسیتی در پایان فصل جاری به پایان می‌رسد، هنوز تن به امضای قرارداد جدیدی نداده است، از این‌رو مدیران این باشگاه انگلیسی، پوچتینو را گزینه‌ای احتمالی برای جانشینی سرمربی اسپانیایی خود در نظر دارند.
در سوی دیگر مدیران باشگاه منچستریونایتد در پی شروع ضعیف این تیم در فصل جدید که شکست تحقیرآمیز 6-یک مقابل تاتنهام هم در این بین دیده می‌شود، در حال بررسی اوضاع برای ادامه یا قطع همکاری با اولگنار سولسشایر هستند و پوچتینو را گزینه‌ای ایده‌آلی برای جانشینی این سرمربی نروژی می‌دانند.
پوچتینو 48 ساله از سال 2014 هدایت اسپرز را بر عهده داشت و با وجود اینکه نتوانست با این تیم به‌عنوان قهرمانی برسد، اما اسپرز را تبدیل به یکی از باثبات‌ترین تیم‌های انگلیس کرد. تاتنهام با سرمربیگری این مرد آرژانتینی، یک بار نایب قهرمان لیگ برتر شد و دو بار هم در جایگاه سوم فصل را به پایان برد.
منبع : تماشاچی

نظرات