صحبت‌های جنجالی پوگبا در خصوص علاقه‌اش به رئال مادرید

صحبت‌های جنجالی پوگبا در خصوص علاقه‌اش به رئال مادرید
تماشاچی -پل پوگبا، هافبک منچستریونایتد در مصاحبه با RMC در مورد مسائلی از جمله آینده خود صحبت کرده است. پوگبا در مصاحبه با RMC گفت:
من اکنون در منچستریونایتد هستم. حرف های زیادی زده شده است اما من حرفی نزده ام. من شایعات زیادی شنیدم از جمله این که قرار است تیم را ترک کنم و باید به این یا آن باشگاه بروم. امروز، من هنوز در منچستر هستم و می جنگم تا باشگاه را به بالاترین سطح برسانم.

پوگبا در مورد تمدید قرارداد گفت:
ترجیح می دهم روی فوتبال و به خصوص بازگشتم تمرکز کنم. به من چیزی گفته نشده است. با اد وودوارد صحبتی نکرده ام. ما در مورد تمدید قرارداد صحبت نکرده ایم. در حال حاضر، من در منچستر هستم و به بازگشت به بهترین توانایی ام فکر می کنم.
فکر می کنم بعداً یک روزی خواهد بود که باشگاه می آید تا با من صحبت کند و شاید چیزی را به من پیشنهاد دهد یا شاید هم نه. فعلاً هیچ اتفاقی رخ نداده است. من نمی توانم چیزی را که نمی دانم به شما بگویم. من به خودم، بازگشتم و انجام بازی های خوبی برای باشگاهم فکر می کنم.

پوگبا در ادامه در مورد زیدان و پیشنهاد رئال مادرید گفت:
زیدان؟ همه ما این حرف ها را شنیده ایم، یک سری چیزها گفته شده است. جواب من؟ بله، هر فوتبالیستی دوست دارد در رئال مادرید بازی کند. این شاید یک رویا باشد. این برای من یک رویا است، یک روزی چرا که نه. همان طور که گفتم، من در منچستر هستم و باشگاهم را دوست دارم. من در منچستریونایتد بازی می کنم، از بازی خودم لذت می برم و می خواهم هر کاری بکنم تا باشگاه را به جایگاهی که استحقاقش را دارد، برگردانم. من تمام توانم را می گذارم، درست همانند هم تیمی هایم.
منبع : تماشاچی

نظرات