علت ناراحتی ارسلان مطهری از کادرفنی استقلال چه بود؟

علت ناراحتی ارسلان مطهری از کادرفنی استقلال چه بود؟
تماشاچی -ارسلان مطهری مهاجم تیم استقلال پس از بازگشت آبی‌پوشان از دوحه قطر در پستی به انتقاد از مجید نامجومطلق و صالح مصطفوی، سرمربی و مربی تیم پرداخت و اعلام کرد آنها را نمی‌بخشد.
مطهری پس از گلزنی به الشرطه عراق و کشاندن بازی به تساوی، در دو بازی پشت سر هم مقابل الاهلی عربستان و پاختاکور ازبکستان از ابتدا بازی کرد، اما در دیدار با نماینده ازبکستان تعویض شد و جای خود را به آرش رضاوند داد.
این بازیکن از مدت‌ها قبل نسبت به عدم حضورش در ترکیب اصلی ناراحت بود و تنها به خاطر شرایط استقلال انتقادی نمی‌کرد. او که هر بار به زمین آمد، نقش موثری در ترکیب آبی‌پوشان داشت، علت بازی نکردن خود در زمان سرمربیگری فرهاد مجیدی را مجید نامجومطلق و صالح مصطفوی می‌دانست. پس از جدایی مجیدی نیز، مطهری جایی در ترکیب تیم نامجومطلق پیدا نکرد.

  استوری جنجالی ارسلان مطهری خطاب به نامجومطلق 

در بازی‌هایی که شیخ دیاباته افت کرده بود، این بازیکن انتظار داشت که به او فرصت حضور در ترکیب اصلی داده شود، اما باز هم این اتفاق نیفتاد تا اینکه در بازی با الاهلی عربستان و به دلیل نیاز تیم برای بازی هجومی در ترکیب اصلی قرار گرفت.
مطهری اعتقاد دارد که اگر در دیدار‌های گذشته از ابتدا بازی می‌کرد، شاید بیشتر می‌توانست خودش را نشان دهد و بازی کردن او در دو دیدار از ابتدا انتظارات را از او بالا برده بود و نتوانست خودی نشان دهد.
اینها بخشی از اعتراض‌های مهاجم استقلال به مربیان خودش بود و خبر می‌رسد که یکی دو موضوع دیگر در تمرینات استقلال نیز باعث ناراحتی مطهری شده است.
منبع : تماشاچی

نظرات