آخرین اخبار نقل و انتقالاتی فوتبال اروپا

آخرین اخبار نقل و انتقالاتی فوتبال اروپا
تماشاچی -هر ساله در بازه زمانی نقل و انتقالات خبرهای زیادی مبنی بر جا به جایی بازیکنان مختلف منتشر می‌شود. از این رو مهمترین اخبار نقل و انتقالاتی که در  ساعات اخیر مطرح شده است را برای شما گردآوردیم :

لوییس سوارز سومین گلزن برتر تاریخ بارسلونا پس از 6 سال از این تیم جدا و راهی اتلتیکو مادرید شد.

توماسو پوبگا هافبک 21 ساله میلان در انتقالی قرضی به اسپتزیا تیم تازه صعود کرده به سری آ پیوست.

فرانک دی بوئر سرمربی جدید تیم ملی هلند شد. این مربی 50 ساله تا دو سال آینده و تا جام جهانی 2020 قطر که در پاییز برگزار می شود لاله های نارنجی را هدایت می کند.

نلسون سمدو مدافع راست 26 ساله پرتغالی با ترک بارسلونا، با امضای قراردادی پنج ساله راهی وولورهمپتون شد.

هری آرتر هافبک ایرلندی بورنموث با قراردادی دائمی به ناتینگهام فارست ملحق شد. 

به نقل از فابریتزیو رومانو، سانتیاگو آریاس مدافع راست 28 ساله کلمبیایی به زودی از اتلتیکو مادرید جدا می شود و به بایرلورکوزن می پیوندد.

به نقل از فابریتزیو رومانو، لوکاس توریرا هافبک اروگوئه ای و 24 ساله آرسنال به اتلتیکو مادرید پاسخ مثبت داده است.

سرجینیو دست مدافع راست 19 ساله و آمریکایی باشگاه آژاکس مدت ها است که مورد توجه دو باشگاه بارسلونا و بایرن مونیخ قرار گرفته است. به نقل از رادیو کاتالونیا، سرجینیو دست با بارسلونا به توافق شخصی رسیده است و انتقال او به این باشگاه طی روزهای آتی نهایی خواهد شد.

بارسلونا همچنان به مذاکرات با نوریچ برای جذب مکس آرونز ادامه می دهد. به نقل از پل مک اینس از گاردین، نوریچ هفته گذشته پیشنهاد قرضی بارسلونا را رد کرد و با وجود این که پیشنهاد دومی از راه نرسیده است، مذاکرات بین طرفین ادامه دارد. ظاهرا نوریچ پیشنهادی که در آن قرض گرفتن به علاوه بند اجباری 20 میلیون پوندی پیش بینی شده باشد را می پذیرد. 

الکس تلس مدافع چپ 27 ساله و برزیلی باشگاه پورتو مدتی است که توجه سران منچستریونایتد را به خود جلب کرده است. به نقل از جیمز داکر از تلگراف، منچستریونایتد و پورتو همچنان بر سر مبلغ انتقال الکس تلس با یکدیگر در حال مذاکره هستند و اختلاف دو باشگاه بر سر مبلغ انتقال تا به امروز همچنان باقی مانده است.

به نقل از فابریتزیو رومانو، مذاکرات آاس رم با منچستریونایتد بر سر انتقال دائمی کریس اسمالینگ به ترکیب تیم پائولو فونسکا ادامه دارد. اسمالینگ و رم به شدت خواهان ادامه همکاری هستند و منچستریونایتد نیز مشکلی با خروج این مدافع 30 ساله ندارد اما رم باید به مبلغ درخواستی شیاطین سرخ نزدیک شود.

به نقل از مت لاو از تلگراف، آنتونیو رودیگر که گزینه پنجم فرانک لمپارد برای حضور در خط دفاعی تبدیل شده است، می خواهد چلسی را ترک کند.

به نقل از گاتزتا دلو اسپورت، با آمدن آرتورو ویدال به اینتر، راجا ناینگولان به خروج نزدیک تر شده اما اینتر تحت هر شرایطی حاضر نیست هافبک بلژیکی را از دست بدهد. نراتزوری در حال حاضر فقط می خواهد ناینگولان را به صورت دائمی و با مبلغ حداقل 15 میلیون یورو به فروش برساند اما کالیاری به دنبال این است انتقال را به صورت قرضی و با حق خرید اختیاری که حتی می تواند در شرایطی به حق خرید اجباری تبدیل شود نهایی کند.

روبن دیاز، مدافع میانی 23 ساله و پرتغالی باشگاه بنفیکا مدتی است که به تاتنهام لینک می شود و به نظر می رسد که این باشگاه انگلیسی به جذب او علاقه مند است. به نقل از فابریتزیو رومانو، تاتنهام در حال مذاکره با اینتر بر سر جذب میلان اشکرینیار، مدافع میانی اسلواک این تیم است. نراتزوری برای فروش اشکرینیار خواهان 60 میلیون یورو است و سران تاتنهام نیز حاضر به پرداخت چنین مبلغی نیستند و در در تلاش هستند تا مبلغ این انتقال را کاهش دهند. در صورتی که دو طرف به توافق نرسند، روبن دیاز، مدافع میانی باشگاه بنفیکا گزینه جایگزین سران تاتنهام خواهد بود. دیاز تا سال 2024 با بنفیکا قرارداد دارد.

به نقل از بیلد، جیووانی رینا هافبک تهاجمی 17 ساله و آمریکایی باشگاه دورتموند مدتی است که مورد توجه سران باشگاه لیورپول قرار گرفته است.

منچسترسیتی در نقل و انتقالات تابستانی موفق به جذب 2 بازیکن شده است و سران این تیم همچنان به دنبال تقویت ترکیب خود هستند. به نقل از فابریتزیو رومانو، ژول کونده مدافع 21 ساله و فرانسوی باشگاه سویا مدتی است که مورد توجه سران منچسترسیتی برای تقویت خط دفاعی این تیم در نظر گرفته شده است. این مدافع فرانسوی آماده است تا به سیتیزن ها ملحق شود و طی روزهای آتی، منچسترسیتی و سویا بر سر مبلغ انتقال کونده با یکدیگر به توافق خواهند رسید.

ماریو گوتسه هافبک 28 ساله آلمانی در تابستان 2020 پس از اتمام قراردادش با دورتموند از این تیم جدا شد و هم اکنون بدون تیم است. اخیرا شایعاتی در خصوص بازگشت ماریو گوتسه به بایرن مونیخ مطرح شد و حتی عنوان شد هانسی فلیک سرمربی بایرن مونیخ برای متقاعد کردن گوتسه با او تماس گرفته است. به نقل از اسکای آلمان، خبری از بازگشت ماریو گوتسه به بایرن مونیخ نخواهد بود. تماس تلفنی میان فلیک و گوتسه نیز مربوط به همکاری آن ها در بایرن مونیخ نیست بلکه این دو از زمان حضور در تیم ملی آلمان، به صورت مستمر با یکدیگر در تماس بوده اند. سویا و والنسیا دو تیمی هستند که هم اکنون نسبت به جذب گوتسه علاقه نشان داده اند.
report گزارش اشکال
منبع : تماشاچی

نظرات