احتمال برکناری مدیرعامل استقلال و حضور مجدد مجیدی روی نیمکت آبی‌پوشان

احتمال برکناری مدیرعامل استقلال و حضور مجدد مجیدی روی نیمکت آبی‌پوشان
تماشاچی -احمد سعادتمند  برای بازگرداندن  آندره آ استراماچونی تلاش  زیادی کرد اما مشکلات و موانع جدی روبرو شد که قانون منع جذب خارجی‌ها از مهم‌ترین آن‌ها بود. وزارت ورزش، فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ هم برخلاف هواداران و پیشکسوتان استقلال اصلاً روی خوش و نرمشی  برای بازگشت استراماچونی از خودش نشان ندادند.
موضوع بعدی اختلافی است که گفته می‌شود بین سعادتمند و وزارت ورزش وجود دارد. گویا دخالت برخی از معاونان و مشاوران باعث دلخوری شدید مدیرعامل استقلال شده  به صورتی که  شنیده می‌شود این موضوع  را به گوش برخی از نمایندگان  مجلس از جمله قاضی زاده هاشمی هم رسانده و گلایه‌هایش را مطرح کرده است.
از طرف دیگر وقتی باشگاه استقلال برای دور زدن تمام مخالفان بازگشت استراماچونی یعنی فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ و معاونان وزارت ورزش پای قوه قضاییه و دادگستری را به این پرونده باز کرد اوضاع ازآنچه بود هم بدتر شد.
حالا که قطعاً بازگشت استراماچونی منتفی است و پس از بازی‌های لیگ قهرمانان آسیا شایعه برکناری سعادتمند از مدیرعاملی وجود داشته و یک سرمربی برای استقلال انتخاب می‌شود که گزینه اول آن‌ها بازگرداندن فرهاد مجیدی است!
مشخص نیست که این شایعه واقعیت دارد یا حاشیه‌سازی مخالفان و منتقدان پرنفوذ و پرقدرت سعادتمند است که برای کنار گذاشتن و حذف کردن او از باشگاه استقلال تلاش می‌کنند! در این مدت هم خبرهای جعلی و حاشیه‌ای که علیه مدیرعامل باشگاه استقلال منتشرشده کم  نبوده است. آنچه مشخص است سعادتمند که تا اینجا نشان داده در حل کردن و مدیریت مشکلات پرشمار و بحران‌های سخت باشگاه استقلال موفق بوده حالا به سد محکمی خورده است که سعی در ناکام گذاشتن و برکناری او دارد.
باید سرانجام در این جدال زیرپوستی کدام طرف برنده خواهد شد. سعادتمندی که می‌خواست استراماچونی را برگرداند و حتی برای این منظور از قوه مقننه و نمایندگان مجلس و قضاییه و دادگستری نیز کمک خواست .
منبع : تماشاچی

نظرات