جدیدترین اخبار نقل و انتقالاتی فوتبال اروپا

جدیدترین اخبار نقل و انتقالاتی فوتبال اروپا
تماشاچی -هر ساله در بازه زمانی نقل و انتقالات خبرهای زیادی مبنی بر جا به جایی بازیکنان مختلف منتشر می‌شود. از این رو مهمترین اخبار نقل و انتقالاتی که در  ساعات اخیر مطرح شده است را برای شما گردآوردیم :

رسمی؛ پیر امریک اوبامیانگ قراردادش را با آرسنال تمدید کرد
پیر امریک اوبامیانگ، مهاجم 31 ساله آرسنال در لایو صفحه این باشگاه اعلام کرد که قراردادش را با این تیم تمدید کرده است.

قرارداد جک گریلیش با استون ویلا تا 2025 تمدید شد.

گونسالو پاسینسیا به صورت قرضی و با حق خرید از آینتراخت فرانکفورت راهی شالکه شد.

برانیسلاو ایوانوویچ مدافع 36 ساله اهل کشور صربستان با قراردادی یک ساله به وست برومویچ پیوست.

لوکاس بیلیا هافبک 34 ساله آرژانتینی میلان پس از سه فصل این باشگاه را ترک کرد و در انتقالی آزاد و با قراردادی دو ساله به تیم فاتح کاراگمرگ ترکیه پیوست.

ودات موریچ مهاجم 26 ساله و اهل کوزوو از فنرباحچه به لاتزیو پیوست.

به نقل از جانلوکا دی مارتزیو، لاتزیو با محمد فارس وینگ بک چپ اسپال قرارداد امضا خواهد کرد و این انتقال به زودی نهایی می شود.

به نقل از فابریتزیو رومانو، ماراش کومبولا قرار است به صورت قرضی و با حق خرید اجباری از هلاس ورونا به آاس رم منتقل شود.

برتراند ترائوره مهاجم 25 ساله و اهل بورکینافاسو لیون در آستانه انتقال به استون ویلا قرار دارد. به نقل از اسکای، دو تیم لیون و استون ویلا بر سر انتقال برتراند ترائوره به توافق رسیده اند و این مهاجم طی روزهای آتی به استون ویلا خواهد پیوست.

بارسلونا در آستانه جذب ممفیس دیپای هلندی قرار دارد، چیزی که باعث شده این انتقال هنوز رسمی نشود، قوانین لالیگا است. به نقل از تلگراف هلند و فابریتزیو رومانو، با وجود توافق شخصی و توافق بین بارسلونا و لیون فدراسیون فوتبال اسپانیا هنوز اجازه انتقال ممفیس دیپای از لیون به بارسلونا را نداده است. ظاهرا بارسلونا هنوز شرایط دولت اسپانیا برای بسته مالی حمایتی کرونا را براورده نکرده است، طبق این شروط، باشگاه کاتالانی باید پیش از اعلام رسمی انتقال چند بازیکن بفروشد که به نظر می رسد بازیکنان مد نظر لوییس سوارز و احتمالا یک هافبک هستند.

اریک گارسیا، مدافع 19 ساله و اسپانیایی منچسترسیتی مدت ها است که مورد توجه سران بارسلونا قرار گرفته است. به نقل از رادیو کاتالونیا، بارسلونا به جذب اریک گارسیا علاقه دارد و مدتی پیش با یک پیشنهاد 10 میلیون یورویی برای جذب این مدافع اسپانیایی اقدام کرد اما پیشنهاد آن ها رد شد زیرا منچسترسیتی خواهان دریافت مبلغی بیش از 18 میلیون یورو است. بارسلونا هنوز هم به جذب گارسیا علاقه دارد و در هفته جاری با ارائه پیشنهاد بهتری به منچسترسیتی برای جذب این مدافع اسپانیایی اقدام خواهد کرد.

لوکاس وازکز وینگر 29 ساله و اسپانیایی رئال مادرید مورد توجه یک باشگاه قطری قرار گرفته بود. به نقل از کادنا سر، یک باشگاه قطری پیشنهاد مالی قابل توجهی را به لوکاس وازکز، وینگر اسپانیایی رئال مادرید ارائه داده بود اما این پیشنهاد از سوی وازکز رد شده است. رئال مادرید مشکلی با جدایی وازکز نداشت. این وینگر اسپانیایی خواهان ادامه کار خود در رئال مادرید است و دوست دارد تا در این باشگاه بماند.

کیلیان ام باپه ستاره 21 ساله و فرانسوی باشگاه پاری سن ژرمن مدت ها است که مورد توجه سران رئال مادرید قرار گرفته است. به نقل از ال چیرینگیتو، سران رئال مادرید در تلاش هستند تا شرایط را برای حضور کیلیان ام باپه در تابستان 2021 مهیا کنند. آن ها با پدر ام باپه نیز صحبت هایی داشته اند. ام باپه نیز خواهان حضور در رئال مادرید است و از قرارداد او با باشگاه پاری سن ژرمن تنها 2 سال دیگر باقی مانده است.

به نقل از اتلتیک، تاتنهام به جذب گرت بیل وینگر سابق خود علاقه مند است و با رئال مادرید بر سر مسائل دستمزد این وینگر ولزی در حال مذاکره است. همچنین به نقل از تلگراف، سران تاتنهام قصد دارند تا دله آلی را برای جذب بیل به رئال مادرید پیشنهاد بدهند.

سرخیو رگیلون مدافع چپ 23 ساله و اسپانیایی رئال مادرید که پیش از این مورد توجه منچستریونایتد قرار گرفته بود، اکنون به تاتنهام نزدیک شده است. به نقل از مارکا و فابریتزیو رومانو و تلگراف، انتقال سرخیو رگیلون به منچستریونایتد منتفی شده است. سران این باشگاه حاضر نشده اند تا مبلغ درخواستی و بند بازخرید را در قرارداد رگیلون قبول کنند. اکنون تاتنهام در آستانه جذب رگیلون قرار دارد و با رئال مادرید نیز بر سر این انتقال به توافق رسیده اند.

آندره آ بلوتی مهاجم 26 ساله و ایتالیایی باشگاه تورینو مدتی است که مورد توجه باشگاه تاتنهام قرار گرفته است. به نقل از جانلوکا دی مارتزیو، تاتنهام به دنبال جذب یک مهاجم است و ژوزه مورینیو، سرمربی این تیم نیز این موضوع را تائید کرده است. آندره آ بلوتی توجه سران این باشگاه را به خود جلب کرده است اما پیشنهاد اول قرضی و با حق خرید تاتنهام به ارزش 50 میلیون یورو برای بلوتی توسط تورینو رد شد. اکنون این باشگاه انگلیسی مجددا برای جذب بلوتی وارد عمل شده است و با پیشنهادی بهتر و با ارزش بیش از 50 میلیون یورو برای جذب بلوتی اقدام کرده است.

به نقل از اسکای، باس دوست مهاجم 31 ساله آینتراخت فرانکفورت مورد توجه تاتنهام قرار گرفته است.

گیلفی سیگوردسون و تئو ولکات از جمله بازیکنان پر درآمدی هستند که اورتون مایل است قبل از به پایان رسیدن پنجره نقل و انتقالات تابستانی آن ها را به فروش برساند.  به نقل از کریس باسکمب خبرنگار تلگراف، بازیکنانی همچون جنک توسون، محمد بشیچ و ساندرو رامیرز در فصول اخیر به تیم های دیگر قرض داده شده اند و جایی در برنامه های کارلو آنچلوتی ندارند، بنابراین می توانند از باشگاه جدا شوند.

سئاد کولاشیناچ مدافع چپ 27 ساله و بوسنیایی باشگاه آرسنال که مورد توجه شالکه قرار گرفته بود، خواهان ماندن در آرسنال است.

جورجینیو واینالدوم هافبک 29 ساله و هلندی باشگاه لیورپول که پیش از این مورد توجه بارسلونا قرار گرفته بود، به دنبال تمدید قرارداد با قرمزها است. به نقل از De Telegraaf، جورجینیو واینالدوم پس از صحبت هایی که با یورگن کلوپ، سرمربی لیورپول در هفته اخیر داشت، دیگر به دنبال جدایی از این باشگاه نخواهد بود.

به نقل از شفیلد استار، ریان بروستر مورد توجه باشگاه های مختلفی قرار گرفته ولی به نظر می رسد شفیلدیونایتد از بقیه تیم ها برای جذب مهاجم لیورپول پیشی گرفته است.

رودریگو دی پل هافبک 26 ساله اودینزه و تیم ملی آرژانتین می تواند به زودی حضور در لیگ برتر انگلیس را تجربه کند. به نقل از فابریتزیو رومانو، رودریگو دی پل آماده است به لیدز یونایتد بپیوندد.

چلسی آماده است ادوارد مندی دروازه بان سنگالی رن را به خدمت گیرد، تا یک رقیب جدی برای کپا آریزابالاگا در تیم داشته باشد. به نقل از مت لاو، ادوارد مندی دروازه بان 28 ساله رن به حضور در چلسی نزدیک شده است و دلیل اصلی جذب او ایجاد رقابت با کپا آریزابالاگا است.

به نقل از جانلوکا دی مارتزیو، ناپولی به جذب جرارد دلوفئو وینگر 26 ساله و اسپانیایی واتفورد علاقه مند است و احتمال نهایی شدن این انتقال وجود دارد.

به نقل از گاتزتا دلو اسپورت، مدیر برنامه های لائوتارو مارتینز روز گذشته به ایتالیا آمد تا در مورد آینده این بازیکن جوان با مدیران اینتر صحبت کند. طرفین از این فرصت استفاده کردند تا در مورد تمدید قرارداد مذاکره کنند. پیشنهاد اینتر به لائوتارو مارتینز دستمزد 5 میلیون یورویی است در حالی که مهاجم آرژانتینی 7 میلیون یورو می خواهد اما به نظر می رسد طرفین روی دستمزد 6 میلیون یورویی توافق خواهند کرد. 

فدریکو کیه زا وینگر 22 ساله و ایتالیایی باشگاه فیورنتینا مورد توجه سران باشگاه میلان قرار گرفته است. به نقل از اسکای ایتالیا، از دنیله پراده، مدیر ورزشی باشگاه فیورنتینا راجع به مذاکره با سران میلان بر سر انتقال فدریکو کیه زا سوال شد و او پاسخ داد:
هیچ مذاکره برای فروش کیه زا نداشته ایم و هیچوقت صبحتی با سران میلان در این رابطه نداشته ایم. 

آرکادیوش میلیک مهاجم 26 ساله لهستانی قراردادش در سال 2021 با ناپولی به پایان می رسد و آاس رم را خواهان خود می بیند. آاس رم با ناپولی برای جذب میلیک به توافقی مجموعا به ارزش 25 میلیون یورو دست یافت و برای تکمیل انتقال فقط موافقت بازیکن باقی مانده بود. گاتزتا دلو اسپورت گزارش داده آرکادیوش میلیک به پیشنهاد رم که قراردادی پنج ساله با دستمزد سالانه پ
منبع : تماشاچی

ارسال دیدگاه