تازه ترین اخبار نقل و انتقالاتی فوتبال اروپا

تازه ترین اخبار نقل و انتقالاتی فوتبال اروپا
تماشاچی -هر ساله در بازه زمانی نقل و انتقالات خبرهای زیادی مبنی بر جا به جایی بازیکنان مختلف منتشر می‌شود. از این رو مهمترین اخبار نقل و انتقالاتی که در  ساعات اخیر مطرح شده است را برای شما گردآوردیم :

مارکوس آکونیا مدافع 28 ساله اسپورتینگ لیسبون به سویا پیوست.

دنیس اودوی مدافع بلژیکی و 32 ساله قراردادش را به مدت دو سال تا ژوئن 2022 با فولام تمدید کرد. جاش اونوماه هافبک 23 ساله قراردادش را تا ژوئن 2023 تمدید کرد. جو برایان مدافع چپ 26 ساله نیز قراردادش را تا ژوئن 2023 تمدید کرد.

اینتر قرارداد دنیله پادلی دروازه بان متولد 1985 خود را به مدت یک سال دیگر تمدید کرد.

آرتورو ویدال فوتبال خود را در اینتر دنبال خواهد کرد. به نقل از جرارد رومرو، دو باشگاه اینتر و بارسلونا در حال نهایی کردن آخرین جزئیات انتقال آرتورو ویدال به نراتزوری هستند و انتظار می رود امروز معامله نهایی شود.

اینتر برای فروش دالبرت حداقل 12 میلیون یورو می خواهد و احتمالا قرارداد کوادوو آساموا را نیز فسخ می کند. به نقل از گاتزتا دلو اسپورت، اینتر در ابتدا می خواهد از تراکم بازیکنان خود در پست وینگ بک چپ کم کند تا سپس بازیکن جدیدی را به جوزپه مه آتزا بیاورد. اینتر پس از جدایی دالبرت می خواهد یک بازیکن جدید برای سمت چپ جذب کند و آنتونیو کونته به دو مدافع چپ چلسی به نام های مارکوس آلونسو و امرسون پالمیری علاقه دارد.

لائوتارو مارتینز مهاجم 22 ساله آرژانتینی اینتر مدت هاست مورد توجه بارسلونا قرار دارد اما انتقال او به این باشگاه در تابستان کنونی ممکن به نظر نمی رسد. پس از بارسلونا حالا نام رئال مادرید نیز پیرامون مارتینز مطرح شده است. رسانه مدیاست ایتالیا در ادعایی بزرگ، عنوان کرد که رئال مادرید با لائوتارو مارتینز به توافق شخصی رسیده و این باشگاه برای جذب این مهاجم آرژانتینی، 100 میلیون یورو به اینتر پرداخت می کند و لوکا یوویچ را نیز به نراتزوری پیشنهاد می کند. اینتر نیز برای جذب انگولو کانته، پیشنهاد رئال مادرید برای لائوتارو را می پذیرد. با این حال فابریتزیو رومانو، خبرنگار مشهور ایتالیایی خبر مدیاست را تکذیب کرده است. رومانو می گوید رئال مادرید هیچ اقدامی برای جذب لائوتارو مارتینز انجام نداده و نه با بازیکن و نه با اینتر هیچ توافقی ندارد. لائوتارو مارتینز در این تابستان در اینتر ماندنی است. مدیربرنامه های مارتینز نیز ضمن تکذیب این خبر اعلام کرد که لائوتارو در فصل 2020/21 بازیکن اینتر خواهد بود.

رئال مادرید به شدت در پی جذب کیلیان ام باپه ستاره سابق تیم موناکو است و طی 12 ماه اخیر هم این علاقه را به وضوح نشان داده است و حالا آخرین وضعیت این بازیکن را ارزیابی می کنند. به نقل از AS و مارکـا، ام باپه به مدیران پاری سن ژرمن اطلاع داده که تمایلی برای امضای قرارداد جدید ندارد و قرارداد کنونی او هم در سال 2022 به پایان خواهد رسید. در صورتی که ام باپه قرارداد جدیدی امضا نکند، باشگاه فرانسوی برای جلوگیری از خروج رایگان او شاید در پایان فصل آینده مجبور به مذاکره شود.

بارسلونا در پی تقویت خط حمله خود در فصل آینده است. آنها مدت هاست که به لائوتارو مارتینز علاقه دارند اما به نظر می رسد با تغییر مربی، رویکرد آنها نیز تغییر کرده است. به نقل از فابریتزیو رومانو، پس از توافق شخصی با ممفیس دیپای، بارسلونا همچنان او را اولویت اصلی خرید خود می داند. لائوتارو از لیست خرید آنها خارج شده است.

به نقل از سایمون استون، دورتموند از علاقه زیاد منچستریونایتد به جیدون سانچو، وینگر 20 ساله خود مطلع است اما می خواهد این ستاره انگلیسی را در ترکیب خود حفظ کند و در این امر موفق هم بوده است. حالا منچستریونایتد می خواهد به سراغ وینگر های دیگری برود. دورتموند تا 10 آگوست به منچستریونایتد مهلت داده بود برای جذب سانچو پیشنهادش را ارائه دهد اما با توجه به نرسیدن پیشنهادی قابل قبول، میشائیل تسورک مدیر ورزشی دورتموند اعلام کرد که سانچو در این باشگاه ماندنی است.

منچستریونایتد در پی جذب یک وینگر برای تقویت تیمش است و جیدون سانچو وینگر 20 ساله دورتموند را هدف قرار داده است، اما باشگاه آلمانی حاضر به فروش ستاره انگلیسی اش در تابستان جاری نیست. به نقل از اسکای، منچستریونایتد در صورت ناکامی در راه جذب جیدون سانچو ممکن است برای جذب گرت بیل از رئال مادرید به صورت قرضی اقدام کند.

وضعیت گرت بیل در رئال مادرید نامشخص است. او اخیرا اعلام کرده که دوست دارد از این تیم جدا شود و در لیگ برتر انگلیس بازی کند. رئال مادرید نیز در پی حل این مشکل است. به گزارش اسکای، جدیدترین اخبار در مورد گرت بیل این است که او مشتاق پیوستن به منچستریونایتد است. شیاطین سرح حالا باید به طور رسمی پیشنهاد خود را به رئال مادرید ارائه دهند.

به نقل از فابریتزیو رومانو، از آنجایی که جذب سانچو کار بسیار دشواری به نظر می رسد، سران منچستریونایتد به دنبال جذب گزینه های جایگزین این وینگر انگلیسی هستند. شیاطین سرخ با مدیر برنامه عثمان دمبله، وینگر فرانسوی بارسلونا تماس هایی داشته اند اما دمبله خواهان ترک بارسلونا نیست. همچنین داگلاس کاستا، وینگر برزیلی باشگاه یوونتوس نیز به منچستریونایتد پیشنهاد شده است.

به نقل از فابریتزیو رومانو، منچستریونایتد به جذب سرخیو رگیلون فولبک اسپانیایی رئال مادرید علاقه مند است و انتظار می رود که پیشنهاد اولیه شیاطین سرخ برای جذب رگیلون حدود 20 میلیون یورو باشد. توافقات شخصی میان دو طرف هنوز انجام نشده است اما این موضوع نمی تواند در این انتقال مشکل ساز باشد. رگیلون خواستار پیوستن به منچستریونایتد است اما هنوز پیشنهادی به صورت رسمی ارائه نشده است.

به نقل از فابریتزیو رومانو، سران منچستریونایتد روی فروش مدافعان خود یعنی کریس اسمالینگ و مارکوس روخو تمرکز کرده اند. در صورتی که شیاطین سرخ موفق به فروش روخو و اسمالینگ شوند، این احتمال وجود دارد که برای جذب یک مدافع میانی در تابستان جاری اقدام کنند. 

کالیدو کولیبالی مدافع میانی 29 ساله و سنگالی باشگاه ناپولی همچنان هدف اصلی منچسترسیتی در نقل و انتقالات تابستانی است. به نقل از فابریتزیو رومانو، طی ساعات گذشته شایعاتی مبنی بر علاقه منچسترسیتی به جذب خوزه خیمنز، مدافع اروگوئه ای اتلتیکو مادرید مطرح شده بود اما هدف اصلی سیتیزن ها در نقل و انتقالات، جذب کالیدو کولیبالی از ناپولی است.

لئون بایلی وینگر 23 ساله باشگاه بایرلورکوزن توجه تاتنهام را به خود جلب کرده است. به نقل از اسکای، لئون بایلی وینگر جامائیکایی بایرلورکوزن قصد دارد پیش از بسته شدن فصل نقل و انتقالات تابستانی، راهی لیگ برتر انگلیس شود.

به نقل از اتلتیک، امرسون پالمیری مدافع چپ 26 ساله و ایتالیایی باشگاه چلسی مورد توجه چند باشگاه دیگر از جمله اینتر و وست هم قرار گرفته است.

به نقل از Secolo XIX رسانه معتبر شهر جنوا، یک واسطه با باشگاه سمپدوریا تماس گرفته و دنی درینک واتر هافبک چلسی را به آن ها پیشنهاد کرده است. درینک واتر با بازی در خارج از لیگ برتر انگلیس مشکلی ندارد و کلودیو رانیری، سرمربی سمپدوریا از همکاری دوباره با این شاگرد سابق خود استقبال می کند.

به نقل از اسکای، سعید بن رحمه مهاجم الجزایری برنتفورد موردتوجه کریستال پالاس قرار گرفته است.

ویارئال پس از مصدومیت آلبرتو مورنو می خواست یک مدافع چپ به ترکیب خود اضافه کند و در همین راستا از یوونتوس اطلاعاتی در خصوص ماتیا دی شیلیو خواست اما مذاکرات میان طرفین جدی نشد. به نقل از فابریتزیو رومانو، انتقال ماتیا دی شیلیو مدافع کناری یوونتوس به ویارئال منتفی شده است زیرا باشگاه ویارئال برای جذب پرویس استوپینیان، مدافع چپ 22 ساله اکوادوری واتفورد با این باشگاه به توافق رسیده و استوپینیان در انتقالی 15 میلیون یورویی راهی ویارئال می شود.

مارکو پیاتسا وینگر 25 ساله و کروات باشگاه یوونتوس پس از چندین تجربه قرضی ناموفق در باشگاه های دیگر، به دنبال جدایی از یوونتوس است. به نقل از اسکای ایتالیا، باشگاه جنوا به جذب مارکو پیاتسا وینگر یوونتوس علاقه دارد.

داوید آلابا فولبک اتریشی باشگاه بایرن مونیخ تا ژوئن سال 2021 با این باشگاه قرارداد دارد و سران بایرن مونیخ به دنبال تمدید قرارداد او هستند. به نقل از بیلد، پینی زهوی، مدیر برنامه داوید آلابا برای دریافت حقوق خود در این مذاکرات خواستار 20 میلیون یورو است. سران بایرن مونیخ به این فولبک اتریشی دستمزد سالیانه 11 میلیون یورو که با برخی از پاداش ها به 18 میلیون یورو نیز خواهد رسید، پیشنهاد داده اند اما آلابا خواستار دستمزد سالیانه 20 میلیون یورویی است.
منبع : تماشاچی

ارسال دیدگاه