اخبار نقل و انتقالات پرسپولیس | 2 خرید جدید و حفظ 3 بازیکن

اخبار نقل و انتقالات پرسپولیس | 2 خرید جدید و حفظ 3 بازیکن
تماشاچی -باشگاه پرسپولیس روز گذشته، روز پُرکاری را پشت سر گذاشت و توانست با سه بازیکن (سعید آقایی، حامد لک و عیسی آل‌کثیر) قرارداد ببندد تا کمی از اعتراض هواداران خود نسبت به عملکرد باشگاه در فصل نقل و انتقالات را کاهش دهد.

پرسپولیسی‌ها در حالی با این سه بازیکن قرارداد بستند که به گفته گل‌محمدی و رسول‌پناه قرار است امروز نیز روند عقد قرارداد با بازیکنان جدید ادامه داشته باشد. در این زمینه شنیده می‌شود میلاد سرلک و احسان پهلوان دو بازیکن دیگری هستند که امروز با مدیران باشگاه پرسپولیس مذاکره خواهند کرد و احتمالاً به زودی به جمع سرخپوشان اضافه خواهند شد.

گل‌محمدی در همین راستا به مدیران باشگاه پرسپولیس تأکید کرده تا هر چه زودتر مراحل عقد قرارداد با بازیکنان جدید طی شود و این بازیکنان در تمرین تیمش حاضر شوند. اتفاقی که روز گذشته برای بازیکنان جدید پرسپولیس رخ داد و آقایی، لک و آل‌کثیر پس از عقد قرارداد با نظر یحیی گل‌محمدی راهی محل تمرین شدند.

باشگاه پرسپولیس علاوه بر جذب بازیکنان جدید، پس از فسخ قرارداد مهدی ترابی، کار سختی برای حفظ علی علیپور، وحید امیری و بشار رسن دارد. بازیکنان تأثیرگذاری که گل‌محمدی بر تمدید قرارداد و حفظ آنها تأکید دارد اما گفته می‌شود علیپور و وحید امیری با پیشنهادات خارجی مواجه هستند و برای تمدید قرارداد با پرسپولیس پیشنهاد مالی سنگینی را به باشگاه ارائه داده‌اند. وحید امیری با باشگاه پرسپولیس یک فصل دیگر قرارداد دارد، اما بندی در قراردادش هست که در صورت داشتن پیشنهاد خارجی می‌تواند با پرداخت مبلغی رضایت‌نامه خود را دریافت کند.

بشار رسن نیز در روزهای گذشته مذاکراتی را از طریق مدیر برنامه‌های خود با رسول‌پناه داشته و باید دید در نهایت چه سرنوشتی در انتظار هافبک عراقی سرخپوشان خواهد بود.
منبع : تماشاچی

نظرات