اخبار نقل و انتقالات پرسپولیس | آل کثیر، سرلک و آقایی امروز پرسپولیسی می‌شوند

اخبار نقل و انتقالات پرسپولیس | آل کثیر، سرلک و آقایی امروز پرسپولیسی می‌شوند
تماشاچی -باشگاه پرسپولیس طبق وعده سرمربی خودش امروز فعالیتش را در نقل و انتقالات تابستانی به طور رسمی شروع می‌کند و 3 بازیکن قرار است طی ساعات آینده از سوی باشگاه به عنوان خرید‌های جدید این تیم معرفی و رونمایی شوند.
اولین نفر در این فهرست عیسی آل کثیر، مهاجم گلزن صنعت نفت است که سرخپوشان پیش از این هم در دو مقطع به دنبال جذب او بودند ولی موفق به این کار نشدند. آل کثیر با وجود خبرهایی که از جدایی علیپور به گوش می‌رسد می‌تواند کمک حال خط حمله سرخپوشان باشد.
گزینه دیگر سعید آقایی، مدافع چپ فصل گذشته سپاهان است که چندی پیش از هواداران این تیم خداحافظی کرده و حالا قرار است مشکل سرخپوشان در پست دفاع چپ را حل کند و به این تیم اضافه می‌شود. آقایی پیشنهادات خوبی از تراکتور و استقلال هم داشت ولی ترجیح داد قهرمان 4 فصل اخیر لیگ برتر را برای ادامه فوتبالش انتخاب کند.
و در نهایت نفر سوم این فهرست هم میلاد سرلک، هافبک دفاعی سابق سپاهان، نساجی و شهر خودرو است که با نظر یحیی گل‌محمدی جذب پرسپولیس خواهد شد.
این سه بازیکن به نوعی استارت قدرتمند سرخپوشان در نقل و انتقالات تابستانی خواهند بود.

گفتنی است یحیی گل‌محمدی هم در اینستاگرام شخصی خود این خبر را تأیید کرد و ضمن عذرخواهی بابت شکست در دربی مدعی شد امروز این سه بازیکن با باشگاه پرسپولیس قرارداد امضا خواهند کرد.

منبع : تماشاچی

نظرات