طنزی تلخ در فوتبال ایران | درخواست میزبانی جام ملت ها، یک شوخی نابجا از فدراسیون پنج ستاره

طنزی تلخ در فوتبال ایران | درخواست میزبانی جام ملت ها، یک شوخی نابجا از فدراسیون پنج ستاره
تماشاچی -در حالی که کشورمان تحت تاثیر تحریم شدید اقتصادی قرار دارد و در ارکان مختلف کشور و علی الخصوص فوتبال کشورمان با مشکل بی پولی مواجه هستیم فدراسیون فوتبال بدون رئیس ایران در اقدامی مضحک برای میزبانی جام ملت های 2027 کاندید شده است. 
واقعا هیچ خبری از این اقدام فدراسیون فوتبال تعجب برانگیزتر نیست، چرا که اگر هر کسی ذره ای فوتبال بفهمد و از شرایط فوتبال کشورمان آگاهی داشته باشد میداند که ایران تا سال های طولانی هم نمی تواند میزبانی هیچ تورنمنت فوتبالی را بر عهده بگیرد.
فینال لیگ قهرمانان آسیا را به یاد بیاورید که با چه مشقاتی بهترین استادیوم کشورمان برای برگزاری بازی پرسپولیس مقابل کاشیما آماده شد و با این وجود هنوز هم دارای ایرادات فراونی است. فدراسیون فوتبال در کدام ورزشگاه ها می‌خواهد مسابقات را برگزار کند؟ حتی استادیوم های تازه تاسیس کشورمان هم دچار مشکلات عدیده‌ای است.
ورزشگاه نقش جهان پس از سال‌ها بازسازی هنوز هم طبقه دومش دارای ایرادات فراوانی است و یا مشکل پارکینگ ورزشگاه اختصاصی فولاد خوزستان هنوز هم پابرجاست. ورزشگاه امام رضا (ع) در مشهد در مرکز شهر قرار دارد و مشکلات ترافیکی بسیاری به وجود می آورد. ورزشگاه یادگار امام تبریز هم فرسنگ ها از شهر دور است و به نوعی برای تیم های شرکت کننده مسیر شهر تا ورزشگاه بسیار تعجب آور است.
مشکلات کیفیت دوربین های ورزشگاه‌ها دیگر موردی است که هنوز حل نشده و پس از پخش بازی ها در بسیاری از شهرستان ها متصور می‌شویم که صحنه ها را با یک گوشی فیلمبرداری می کنند.
مورد دیگر حضور زنان در ورزشگاه هاست که در ایران هنوز هم این مشکل برطرف نشده و در صورت میزبانی مسابقات باید همه چیز آزادانه برگزار شود و تماشاگران محدودیتی نداشته باشند.
مشکلات حمل و نقل و نبود زیر ساخت های مناسب در این خصوص بخشی دیگر از ایرادات کشورمان برای میزبانی یک تورنمنت پر طرفدار است. 
موانع بسیار دیگری هم وجود دارد که این اقدام فدراسیون فوتبال را شدیدا زیر سوال میبرد.
بهتر است این فدراسیون به ظاهر پنج ستاره ابتدا تکلیف پرونده مارک ویلموتس را روشن کند سپس به فکر برداشن یک سنگ بزرگ شود. فدراسیونی که از هر زمان با ورزش فوتبال غریبه تر است و گویا مشکلات عدیده ی این ورزش پر طرفدار برای مدیرانش اهمیتی ندارد. 
از آنجایی هم که افراد متخصص در جایگاه خود قرار ندارند به احتمال فراوان شخص یا اشخاصی که تصمیم به درخواست میزبانی جام ملت ها گرفته‌اند اصولا چیزی از فوتبال نمی دانند و اگر یک توپ بسکتبال را در کنار توپ فوتبال قرار دهیم تشخیص توپ فوتبال برایشان بسیار سخت خواهد بود و براستی که از چنین اشخاصی چنین طنزی برمی‌آید.
منبع : تماشاچی

نظرات

user

میزبانی ایران جوک بی مزه ای بود

پاسخ دادن