گزارش تمرین استقلال | مصدومیت چشمی، دانشگر و یزدانی

گزارش تمرین استقلال | مصدومیت چشمی، دانشگر و یزدانی
تماشاچی -تیم فوتبال استقلال که خود را برای دیدار مقابل پرسپولیس آماده می‌کند از ساعت 18:30 دقیقه امروز در زمین مجموعه ورزشی انقلاب برنامه‌های آماده‌سازی خود را پیگیری کرد.
طبق اعلام رسانه رسمی باشگاه استقلال، با نظر فرهاد مجیدی سرمربی تیم فوتبال استقلال، جهت حفظ آرامش تیم فوتبال استقلال پیش از دربی، گزارشی از تمرین آبی‌های پایتخت تا زمان بازی با پرسپولیس از سوی رسانه‌های رسمی باشگاه استقلال منتشر نمی‌شود و در ادامه فقط وضعیت مصدومان تیم استقلال مورد بررسی قرار خواهد گرفت.
روزبه چشمی در تمرین امروز آبی‌پوشان حضور نداشت و این بازیکن به دیدار با پرسپولیس نمی‌رسد. همچنین محمد دانشگر مدافع آبی‌پوشان که توسط کادر فنی بخشیده شده با مشکل آسیب‌دیدگی از ناحیه مچ پا مواجه است و این بازیکن هم به احتمال فراوان به دربی نخواهد رسید. دانشگر البته در تلاش است تا به هر شکل ممکن در صورت تشخیص کادر فنی برای آبی‌پوشان بازی کند اما ظاهراً مصدومیت وی به شکلی است که ممکن است بازی کردن او ریسک باشد.
سیاوش یزدانی دیگر بازیکن مصدوم استقلال است که مثل روز گذشته در تمرین آبی‌پوشان حاضر شد اما این بازیکن نیز شرایط بازی کردن ندارد و به میدان رفتن وی و حضور در تمرینات سنگین ریسک محسوب می‌شود.
مهم‌ترین اتفاق تمرین امروز حضور علی کریمی بود. هافبک استقلال شرایط بهتری نسبت به سایر بازیکنان مصدوم این تیم دارد و امروز برای تست در محل تمرین آبی‌پوشان شرکت کرد تا کادر فنی و پزشکی برای بازی روز چهارشنبه از وی تست بگیرند. وضعیت علی کریمی برای بازی با پرسپولیس همچنان در هاله‌ای از ابهام است و در صورت بهبود شرایط این بازیکن ممکن است او برای تیمش به میدان برود.

تیم فوتبال استقلال روز چهارشنبه در ورزشگاه آزادی در مرحله نیمه‌نهایی مسابقات جام حذفی به مصاف پرسپولیس می‌رود.
منبع : تماشاچی

نظرات