اخبار نقل و انتقالات پرسپولیس | 6 بازیکن مد نظر یحیی

اخبار نقل و انتقالات پرسپولیس | 6 بازیکن مد نظر یحیی
تماشاچی -پرسپولیس که موفق شد در لیگ نوزدهم با قهرمانی زودهنگام خود چهارمین جام پیاپی در لیگ برتر را بالای سر ببرد در راستای عطش سیری ناپذیر خود برای کسب موفقیت‌های بعدی قرار است در فصل نقل و انتقالات طوفانی ظاهر شود و در گام اول با 6 بازیکن مورد نظر یحیی گل محمدی به توافق رسیده تا فصل بعد تیمی قدرتمندتر را راهی رقابت‌های داخلی و خارجی کند. سرخپوشان که چند بازیکن خود را از دست داده‌اند این 6 نفر را به جمع نفرات خود اضافه خواهند کرد:

دانیال اسماعیلی فر
مثل فصل گذشته شاه ماهی نقل و انتقالات است تیم‌های مدعی زیادی خواهان جذبش هستند با این تفاوت که او دیگر با ذوبی‌ها قرارداد ندارد و مدیران باشگاه نمی‌توانند مانع جدایی‌اش شوند. اسماعیلی‌فر از بازیکنان مورد علاقه گل‌محمدی است که با او در ذوب آهن و تراکتور همکاری داشته و حالا در پرسپولیس قرار است برای تقویت سمت راست این تیم حضور پیدا کند. دانیال پیشنهادات خوبی از سپاهان و تراکتور هم داشت ولی ترجیح داده با پرسپولیس به توافق برسد و فقط یک امضا تا نهایی شدن این انتقال باقی مانده است و باید کار او با پرسپولیس را تمام شده دانست.

سعید آقایی
اولین باری که نامش به عنوان گزینه دفاع چپ پرسپولیس مطرح شد در پنجره تابستانی پیش از لیگ هفدهم بود که آقایی قصد داشت از تراکتور جدا شود و با پرسپولیس مذاکراتی داشت ولی چک 1.5 میلیاردی که در اختیار گسترش فولاد بابت رضایت نامه قرار داده بود مشکل بزرگش در راه سرخپوش شدن بود و از همین رو به سپاهان رفت و 3 سال در آنجا حضور داشت. چندی پیش بود که مذاکرات و توافق آقایی با پرسپولیس رسانه‌ای شد و همین موضوع باعث شد قلعه‌نویی او را از اردوی طلایی پوشان کنار بگذارد و حالا بعد از گذشت چند هفته و در آستانه هفته پایانی لیگ برتر توافق نهایی او با سرخپوشان رسانه‌ای می‌شود. آقایی نیم فصل تا یک قدمی رفتن به استقلال پیش رفته بود ولی این انتقال نهایی نشد.

حامد لک
از همان سال اولی که در ترکیب صبا گل کرد و در فوتبال ایران درخشید خودش را یک پرسپولیسی دو آتشه معرفی کرد و در طول این سال‌ها آرزوی پرسپولیسی شدن داشت و چند بار هم تا یک قدمی رسیدن به خواسته خود پیش رفت ولی این انتقال نهایی نشد و ظاهراً گلر ماشین سازی قرار است در لیگ بیستم و در آستانه 30 سالگی به هدفش برسد. با جدایی بیرانوند پرسپولیس گزینه‌های مختلفی را برای جانشینی او بررسی کرد و در نهایت یحیی گل‌محمدی رای به حضور لک داد.

مهدی مهدی پور
یکی دیگر از بازیکنان مورد علاقه یحیی که او را با خودش از ذوب آهن به تراکتور منتقل کرد و حالا قرار است همکاری‌شان در پرسپولیس هم ادامه پیدا کند. مهدی‌پور از شرایطش در ذوب آهن راضی نیست و پیشنهاد خوبی که از پرسپولیس دریافت کرده باعث شده تصمیمش برای جدایی از جمع سبزپوشان اصفهانی قطعی شود و توافقاتش در مذاکره با سرخپوشان هم زود به توافق منجر شده و احتمالاً او را در لیگ بیستم در ترکیب پرسپولیس خواهیم دید.

میلاد سرلک
از سپاهان به نساجی و از نساجی به شهر خودرو رفت و حالا گزینه جدی پرسپولیس در پنجره زمستانی محسوب می‌شود. ظاهراً احتمال جدایی همزمان نوراللهی و کامیابی‌نیا باعث شده سرخپوشان به جز مهدی‌پور به دنبال جذب یک بازیکن دیگر هم در پست هافبک دفاعی باشند و گزینه گل محمدی سرلک است که بعید به نظر می‌رسد جذبش کار سختی برای سرخپوشان تهرانی باشد و او را هم باید ورودی جدید این تیم در تابستان دانست.

محمد میری
پدیده جدید و جوان نساجی که زیر نظر محمود فکری گل کرده است پیشنهادات جالب توجهی دریافت کرده که یکی از آنها از پرسپولیس است. میری با دو شوت مهار نشدنی دروازه استقلال و سپاهان را در هفته‌های اخیر باز کرده تا نشان دهد گل زنی روی شوت‌های از راه دور تبحر او محسوب می‌شود و با توجه به شرایط سنی مناسب گزینه خوبی برای جذب در تابستان محسوب می‌شود.
منبع : تماشاچی

نظرات