ترین های هفته بیست و هشتم مسابقات لیگ برتر

ترین های هفته بیست و هشتم مسابقات لیگ برتر
تماشاچی -هفته بیست و هشتم رقابت های لیگ برتر فوتبال ایران با برگزاری هشت بازی به اتمام رسید که با برگزاری این دیدارهای بهترین های این هفته مشخص شدند.

تیم هفته: ذوب آهن 
شاگردان لوکا بوناچیچ پس از چهار سال و 11 ماه موفق شدند در ورزشگاه آزادی پرسپولیس را شکست بدهند تا شاگردان یحیی گل محمدی پس از 16 بازی برای نخستین بار در لیگ برتر ببازند و جشن قهرمانی شان با تلخی باخت همراه شود. این برد به ذوب آهن کمک کرد تا با صعود به رتبه دهم، گام بسیار بلندی برای بقا در لیگ برتر دارد. به همین دلیل سبزپوشان اصفهانی توانستند بهترین تیم هفته شوند.

بازیکن هفته: بهنام برزای
بهنام برزای با به ثمر رساندن یک گل و ارسال یک پاس گل، نقش کلیدی و محوری را در برتری سه بر دو گل گهر مقابل نفت مسجد سلیمان صبر کرد تا خیال مجید جلالی از هر زمان دیگری برای بقای تیمش در لیگ برتر راحت شود. درخشش برزای به گل گهر کمک کرد تا این تیم پس از مدت ها به منطقبه تقریبا امنی در جدول برسد و با 29 امتیاز در جایگاه یازدهم قرار بگیرد. به همین دلیل وی بهترین بازیکن هفته شد.

مربی هفته: محمود فکری
محمود فکری از زمان حضورش در نساجی این تیم را با باخت بیگانه کرده و قائمشهری ها در تداوم روزهای خوبشان با این مربی مازنی، پس از کسب دو تساوی مقابل سرخابی های پایتخت و برتری برابر فولاد این بار توانستند یکی دیگر از تیم های بالای جدولی یعنی سپاهان را در خانه اش شکست بدهند و با ثبت هشتمین بازی متوالی بدون باخت به جمع تیم های نیمه اول جدول برسند. به همین دلیل فکری به عنوان بهترین مربی هفته انتخاب شد.

بازی هفته: شهرخودرو و استقلال
تقابل شاگردان دو سرمربی جوان لیگ برتری که جزء مدعیان کسب سهمیه آسیا هم محسوب می شوند در پایان 90 دقیقه جذاب و پرموقعیت با تساوی دو بر دو به اتمام رسید تا دیدار شهرخودرو با استقلال بهترین بازی هفته شود.

ناکام هفته: امیر قلعه نویی
قلعه نویی که حالا می توان از وی به عنوان سرمربی مستعفی سپاهان نام برد با بهبودی نسبی اش پس از بیماری، در بازی با نساجی برای اولین بار به نیمکت سپاهان بازگشت اما شکست یک بر صفر در شبی که شاگردان این مربی پنج بار تیرک دروازه علیرضا حقیقی را به لرزه درآوردند سبب شد وی از سوی هواداران اصفهانی تحت فشار عجیبی قرار بگیرد و در نهایت باخت به استقلال در یک چهارم نهایی جام حذفی هم سپاهان را در برزخی ترین حالت ممکن قرار داد تا قلعه نویی چاره ای جز استعفاء نداشته باشد.

برترین گلزنان لیگ تا پایان هفته بیست و هشتم

13 گل
شیخ دیاباته (استقلال)
12 گل
شهریار مغانلو (پیکان)
11 گل
عیسی آل کثیر (صنعت نفت آبادان)
10 گل
مهدی ترابی (پرسپولیس)
علی علیپور (پرسپولیس)
امیرارسلان مطهری (استقلال)
9 گل
مهدی قائدی (استقلال)
report گزارش اشکال
منبع : تماشاچی

نظرات