ادعای عجیب معاون وزیر ورزش در پخش زنده در مورد طلب برانکو و استراماچونی + محاسبات

ادعای عجیب معاون وزیر ورزش در پخش زنده در مورد طلب برانکو و استراماچونی + محاسبات
تماشاچی -علی نژاد معاون مسعود سلطانی فر که گویی برای تعدیل فضای هواداری در برنامه صبح امروز ورزش از نگاه 1 حضور پیدا کرده بود، در بخشی از صحبتهایش به موارد شگفت انگیزی اشاره کرد که به نظر می رسد دور از واقعیت باشد و مستندی بابت این ادعاها جز گزارش های جعلی که به او و وزیر ورزش ارائه شده، وجود ندارد چرا که آمار چیز دیگری می گوید.

 


علی نژاد در حالی به مقایسه طلب برانکو و استراماچونی پرداخت و مدعی شد استراماچونی طلب کمتری از برانکو داشت ولی نماند که به نظر می رسد فراموش کرده که در روزهای پایانی حضور استرا در استقلال اصلا بحث مالی مطرح نبود و پرده رسوایی آقایان خیلی زود افتاد که چطور قصد داشتند از حضور مجدد استرا در ایران جلوگیری کنند. مستند این ادعا نیز صحبتهای محمد مومنی پیشکسوت باشگاه استقلال است که در آن روزها افشاگری کرد که حاضر است از طیق یکی از دوستانش در ایتالیا، طلب استراماچونی را پرداخت کند اما از وزارت ورزش با این درخواست مخالفت شد تا مشخص شود، دوستان وزارت نشین دوست نداشتند تحت هیچ شرایطی استراماچونی در استقلال بماند. آنها حتی با علم به حساسیت استراماچونی دست بر روی خط قرمز او گذاشتند و وقتی مسائل مالی تقریباً حل شده بود، با انتشار جزئیات قرارداد استرا با استقلال، راه بازگشت او به ایران را بستند تا نشان دهند در پشت این نقاب های تمیزف اهداف کثیفی نهفته بوده و هست و تا زمانی که شخص مسعود سلطانی فر در راس وزارت ورزش حضور دارد، این قصه ادامه خواهد داشت.


 


در سالهای اخیر بارها در مورد دستمزد و رقم قرارداد بسیاری از مربیان صحبت شده اما هرگز به موضوع ریز قرارداد برانکو با پرسپولیس اشاره نشده و به طور کلی و با اعداد جعلی، سعی در انحراف افکار عمومی از دریافتی برانکو و دستیارانش شد اما سرانجام آفتاب حقیقت در فیفا طلوع کرد و وکیل برانکو مدعی شد، موکلش و دستیارانش تاکنون رقمی نزدیک به 400 هزار دلار از باشگاه پرسپولیس بابت طلبشان دریافت کرده اند که این رقم حدود 19 درصد کل مطالبات آنها از پرسپولیس را تشکیل می دهد.


با یک حساب سرانگشتی می توان به رقم قرارداد سنگین برانکو و پرسپولیس رسید چرا که با این ادعای وکیل برانکو، تنها مطالبات آنها از پرسپولیس برای فصل،  دو میلیون و صد هزار دلار بوده و مشخص نیست اصل قرارداد چقدر بوده و دوستان چقدر دریافتی داشته اند که دو میلیون و صد هزار دلاری آن باقی مانده است!


 


حال این ارقام را با رقم قرارداد استراماچونی و دستیارانش که در انتشار اسناد قرارداد او در خبرگزاری ایلنا افشا شد(750 هزار دلار) مقایسه کنید تا به حقیقتی که توسط وزارت نشینان وارونه نشان داده می شود، پی ببرید.


در هر صورت به نظر می رسد ورود نهادهای نظارتی به برخورد با فساد در بدنه ورزش کشور، سرانجام به بازداشت شخص اول ورزش کشور و اطرافیانش منجر شود چرا که آنها در چند سال گذشته به انحا مختلف با روش های مختلف بر روی نتایج بازیهای لیگ برتر تاثیر گذاشتند و به نوعی نتایج لیگ برتر را به سود یک تیم خاص مهندسی کردند.

پی نوشت: در نهایت به سلطانی فر و علی نژاد توصیه می کنیم اگر برای ادعای پوچ خود مستندی دارند، آن را ارئه کنند چرا که شاهد زنده (محمد مومنی) برای افشای نیات کثیف وزارت نشینان وجود دارد که چطور وزارت ورزش از حل مشکل استراماچونی امتناع کرد و در جایگزینی او نیز زیر بار هیچ گزینه ای جز فرهاد مجیدی نرفت! هواداران ورزش فراموش نکرده اند که در دوران اسف بار وزارت سلاطنی فر در ورزش ایران در چند سال اخیر،جودو محروم شد، ورزشکار ووشو دوپینگی از آب درآمد،ورزشکارای تکواندو و بوکس مهاجر شدند،وزنه برداری کلا محو شد،
کشتی ایران افول کرد،والیبال در بلاتکلیفی و اختلافات داخلی قرار دارد، ،هندبال با یک لشگر ستاره سهمیه المپیک نگرفت،فوتبال ملی و امید ایران کاملا افت کرد و بعد از دلارف تنها چیزی که پیشرفت کرد، باشگاه پرسپولیس بود!
 

منبع : تماشاچی

ارسال دیدگاه

ببین داداش راهایی زیادی واسه رفع فشار پوکر هست یخ درمانی تو بکن کیسه کش