اخبار جدید از باشگاه استقلال | وضعیت مصدومیت مطهری و دریافتی بازیکنان

اخبار جدید از باشگاه استقلال | وضعیت مصدومیت مطهری و دریافتی بازیکنان
تماشاچی -ارسلان مطهری، مهاجم تیم فوتبال استقلال که عملکرد خوبی در نیم‌فصل دوم در این تیم داشته است، پس از گل پشت پایی که به مهدی رحمتی دروازه‌بان شهرخودرو زد، مصدوم و تعویض شد.
مطهری که به تازگی از بند مصدومیت رهایی یافته بود، حالا بار دیگر دچار مصدومیت شده و دیدار حساس با سپاهان را از دست داد. مطهری که می‌توانست به جای قایدی که این روز‌ها چارچوب‌شناسی را فراموش کرده است، عصای دست فرهاد مجیدی باشد، اما با این مصدومیت بار دیگر قادر به همراهی تیمش نخواهد بود.

از زمانی که مدیریت باشگاه استقلال تغییر کرده اعضای تیم فوتبال این باشگاه توانسته‌اند درصد قابل توجهی از مطالبات خود را دریافت کنند. تاکنون حدود ۶۰ درصد از این مطالبات پرداخت شده است و در هفته جاری هم بازیکنان استقلال باز هم دریافتی خواهند داشتند تا دریافتی آنها به حدود ۷۰ درصد برسد.
مدیران باشگاه استقلال تلاش می‌کنند تا پایان فصل جاری پرداختی‌ها را به ۸۰ درصد برسانند. تاکنون هیچ باشگاهی به این اندازه به بازیکنانش پرداختی نداشته است. ۲۰ درصد مابقی هم برای پرداخت به فدراسیون فوتبال و همچنین جرایم انضباطی احتمالی خواهد بود.
با قهرمانی پرسپولیسی در لیگ برتر، استقلال به دنبال نایب قهرمانی در لیگ و کسب سهمیه آسیا است؛ اما همچنان شانس کسب عنوان قهرمانی را در جام حذفی دارد.
منبع : تماشاچی

نظرات