اخبار نقل و انتقالات استقلال | 3 بازیکن میروند و 5 بازیکن تمدید میکنند

اخبار نقل و انتقالات استقلال | 3 بازیکن میروند و 5 بازیکن تمدید میکنند
تماشاچی -سه هفته دیگر نوزدهمین دوره لیگ برتر فوتبال به پایان می‌رسد و با توجه با وقفه‌ای که لیگ به دلیل شیوع ویروس کرونا سپری کرد، لیگ بیستم با کمترین فاصله آغاز می‌شود.
قرار است در این هفته یا اوایل هفته آینده زمان دقیق نقل‌وانتقالات از سوی سازمان لیگ اعلام شود. تیم استقلال با هدایت فرهاد مجیدی در صورت کسب سهمیه آسیا با کادرفنی خود کار را ادامه می‌دهد. مجیدی لیست فصل آینده استقلال را به مسئولان باشگاه داده که در آن خواستار حفظ ۵ بازیکنی شده که قراردادشان در پایان فصل به اتمام می‌رسد.
بازیکنانی چون علی کریمی، فرشید اسماعیلی، فرشید باقری، روزبه چشمی و داریوش شجاعیان نفراتی هستند که قراردادشان به پایان می‌رسد و سرمربی استقلال خواستار حفظ و تمدید قرارداد آنها شده است. مرتضی تبریزی مهاجم استقلال به دلیل مصدومیت چند ماهی دور از میادین است و هنوز تکلیفش مشخص نیست.
در رابطه با وضعیت تمدید قرارداد بازیکنان خبر می‌رسد هفته آینده خبر تمدید قرارداد یکی از بازیکنان با پرداخت مبلغی از قراردادش رسما اعلام می‌شود. احمد سعادتمند، مدیرعامل استقلال بار‌ها تاکید کرده که امسال کمترین خروجی را خواهند داشت. به همین دلیل با چند اسپانسر برای تهیه پول مذاکره شده تا با پرداخت قسط اول بازیکنان خیلی زود پرونده تمدید قرارداد‌ها به پایان برسد.
هنوز لیست خروجی داده نشده است، اما احتمال جدایی سه بازیکن محتمل است. علی دشتی و محمد بلبلی بازیکنانی هستند که به دلایل فنی احتمال جدایی‌شان بیشتر است. به خصوص دشتی که از نیم‌فصل بحث جدایی‌اش مطرح است.
سومین بازیکن کسی است که قرارداد دارد، اما با پیشنهاد مالی خوبی روبرو شده و باشگاه می‌تواند درآمدزایی خوبی داشته باشد. اگر چه شاید جدایی او باعث اعتراض هواداران استقلال شود، اما طبق گفته سعادتمند بازیکنی بخواهد رضایتنامه بگیرد کمتر از سه میلیون دلار نخواهد بود و قطعا هواداران با شنیدن این مبلغ برای جدایی بازیکن تیم‌شان مشکلی نخواهند داشت.
برای جذب بازیکنان جدید هم اولویت‌بندی‌ها وجود دارد. به طوری که یک دروازه‌بان، دفاع راست، دفاع چپ و پلی میکر جزو اولویت‌های اصلی باشگاه در جذب بازیکن قرار دارد. باشگاه چند بازیکن را برای چهار پست‌ مورد اشاره مدنظر قرار داده که گفته می‌شود توافق نهایی با یکی از آنها صورت گرفته است.
گفتنی است؛ باشگاه استقلال تا زمان شروع نقل‌وانتقالات اقدام جدی برای مذاکره با بازیکنان جدید صورت نمی‌دهد.
report گزارش اشکال
منبع : تماشاچی

نظرات