تازه ترین اخبار نقل و انتقالاتی فوتبال اروپا

تازه ترین اخبار نقل و انتقالاتی فوتبال اروپا
تماشاچی -با وارد شدن به فصل تابستان و همچنین آغاز فصل نقل و انتقالات خبرهای زیادی مبنی بر جا به جایی بازیکنان مختلف منتشر می‌شود. از این رو مهمترین اخبار نقل و انتقالاتی که در  ساعات اخیر مطرح شده است را برای شما گردآوردیم :

وینگر 20 ساله و اسپانیایی باشگاه والنسیا به صورت رسمی به منچسترسیتی پیوست.

رابین کنوخه، مدافع 28 ساله آلمانی که محصول آکادمی وولفسبورگ است، قراردادش با این تیم تمدید نشد و حالا فوتبالش را در اونیون برلین دنبال خواهد کرد.

هرتابرلین به هزینه کردن در بازار نقل و انتقالات ادامه می دهد و آن ها یک دروازه بان مطمئن به ترکیب تیم خود اضافه کردند. الکساندر شوولو، دروازه بان 28 ساله آلمانی که یکی از بهترین دروازه بان های فصل 20-2019 بوندسلیگا بود، در انتقالی 8 میلیون یورویی از فرایبورگ به هرتابرلین پیوست.

میات گاچینوویچ، هافبک تهاجمی 25 ساله تیم ملی صربستان با امضای قراردادی چهار ساله از آینتراخت فرانکفورت به هوفنهایم پیوست.

استیون زوبر، هافبک چپ 28 ساله تیم ملی سوئیس با قراردادی سه ساله از هوفنهایم به آینتراخت فرانکفورت پیوست.

برندن ویلیامز قرارداد جدیدی با منچستریونایتد امضا کرده است که او را تا سال 2024 در اولدترافورد نگه می دارد. یک بند یک ساله هم برای تمدید مجدد این قرارداد پیش بینی شده است.

جیک وکینز مدافع 20 ساله ساوتهمپتون قراردادی جدید و چهار ساله با این باشگاه امضا کرد.

سدریک ایتن مهاجم 23 ساله سنت گالن با امضای قراردادی به گلاسکو رنجرز پیوست.

کمار روف مهاجم 27 ساله اندرلخت با امضای قراردادی چهار ساله به گلاسکو رنجرز پیوست.

انجل گومز، هافبک تهاجمی 19 ساله و انگلیسی باشگاه منچستریونایتد اکنون یک بازیکن آزاد محسوب می شود و می تواند به هر تیمی بپیوندد. به نقل از محمد بوحفصی، انجل گومز، هافبک جوان باشگاه منچستریونایتد به صورت آزاد به باشگاه لیل فرانسه خواهد پیوست.

به نقل از فابریتزیو رومانو،  پیر امیل هویبرگ، هافبک 24 ساله و دانمارکی باشگاه ساوتهمپتون به تاتنهام خواهد پیوست.

به نقل از بیلد، سرجینیو دست، مدافع راست 20 ساله و آمریکایی باشگاه آژاکس مورد توجه سران باشگاه بایرن مونیخ قرار گرفته است، اما هنوز توافقی با باشگاه آژاکس برای جذب او انجام نشده است.

پیر امریک اوبامیانگ، مهاجم 31 ساله و گابنی باشگاه آرسنال تا ژوئن سال آینده با این باشگاه قرارداد دارد. سران آرسنال به دنبال تمدید قرارداد او هستند و قصد دارند دستمزد 250 هزار پوندی در هفته به او پیشنهاد دهند.

به نقل از هکتور گومز، دیوگو لیته که به همراه پرتغال قهرمان یورو زیر 17 ساله ها در سال 2016 شد و در تیم منتخب مسابقات هم جای گرفت، مدنظر والنسیا است.

به نقل از اسکای، جذب یک دروازه بان جدید هم یکی از اهداف چلسی است و آن ها به همین دلیل به دنبال فروش کپا آریزابالاگا یا پیدا کردن یک مشتری برای قرض دادن او هستند. امرسون پالمیری، جورجینیو، ویکتور موزس، تیمو باکایوکو، دنی درینک واتر و میچی باتشوایی هم در دسته بازیکنانی قرار می گیرند که چلسی دنبال قطع همکاری با آن ها است. نکته جالب آمادگی چلسی برای فروختن سه مدافع میانی تیم است: آنتونیو رودیگر، کورت زوما و آندریاس کریستنسن هم در کنار افراد یاد شده نمی توانند از حضور خود در تیم فصل بعد باشگاه مطمئن باشند.

ماریو بالوتلی، مهاجم 29 ساله ایتالیایی، با باشگاهش برشا روابطی تیره و تار دارد و برای جدایی از این باشگاه 400 هزار یورو غرامت می خواهد. به نقل از وب سایت رومانیایی GSP، تیم کلوژ رومانی که در آستانه قهرمانی فصل 20-2019 لیگ رومانی قرار دارد، می خواهد بزرگ ترین خرید تاریخ خود را انجام دهد.

فرانسیسکو ترینکائو، وینگر 20 ساله پرتغالی در ژانویه 2020 با 31 میلیون یورو از براگا پرتغال به بارسلونا پیوست اما تا پایان فصل به طور قرضی در براگا ماند. حالا ترینکائو به بارسلونا برگشته اما مشتریان مطرحی خواهان خرید او از بارسلونا هستند. به نقل از فابریتزیو رومانو، اخیرا شایعاتی مطرح شد که تیم انگلیسی خواهان جذب ترینکائو از بارسلونا است و حالا مشخص شده که آن تیم لسترسیتی است. نخستین پیشنهاد لسترسیتی به بارسلونا برای جذب ترینکائو، انتقال قرضی همراه با بند خرید اجباری 50 میلیون یورویی است.

به نقل از دیوید اورنشتاین، قرارداد ویلیان با چلسی به زودی به پایان می رسد و او علاوه بر ماندن در استمفوردبریج، بارسلونا و اینتر میامی را به عنوان دیگر گزینه های پیش روی خودش می دید. ویلیان هنوز تصمیم نهایی خودش را اتخاذ نکرده است اما به نظر می رسد وینگر آبی ها به انتقال به آرسنال تمایل دارد.

به نقل از کوریره تورینو، یوونتوس وضعیت جذب رودریگو دی پل، هافبک 26 ساله اودینزه و تیم ملی آرژانتین را زیر نظر گرفته است.

به نقل از اسکای آلمان، بایرن مونیخ به جذب پدری، ستاره جوان باشگاه بارسلونا علاقمند است و تماس های خود را با این بازیکن آغاز کرده است. پدری، هافبک تهاجمی 17 ساله و اسپانیایی باشگاه بارسلونا سال گذشته از لاس پالماس به این تیم پیوست و از او به عنوان یکی از آینده دار ترین بازیکنان اسپانیا نام برده می شود.

آرسنال و منچستریونایتد در ژانویه 2018، طی معاوضه ای جنجالی، الکسیس سانچز و هنریک مخیتاریان را جابجا کردند. هر دو بازیکن در این معاوضه 34 میلیون یورو ارزش داشتند و دستمزد سنگینی از تیم جدید خود گرفتند. الکسیس سانچز در منچستریونایتد و هنریک مخیتاریان در آرسنال اصلا درخشان ظاهر نشدند و پس از یک سال و نیم مجبور به ترک تیم خود شدند. الکسیس سانچز و هنریک مخیتاریان پس از احیا شدن در ایتالیا، خواهان ماندن در سری آ شدند. از قرارداد مخیتاریان با آرسنال، یک فصل و از قرارداد سانچز با یونایتد، 2 فصل باقی مانده است. با این حال هر دو باشگاه برای خلاص شدن از دستمزد سنگین این دو بازیکن، حاضر به فسخ قرارداد آنها شدند.

به نقل از اسکای، کریستال پالاس پیشنهادی 12 میلیون پوندی برای ابرچی ازه تقدیم کویینز پارک رنجرز کرده، اما پارک رنجرز ضمن رد این پیشنهاد خواهان مبلغ 20 میلیون پوندی است.
منبع : تماشاچی

نظرات