نساجی - پرسپولیس | جدال تیم آماده فکری با قهرمان لیگ

نساجی - پرسپولیس | جدال تیم آماده فکری با قهرمان لیگ
تماشاچی -در ادامه دیدارهای هفته بیست و هفتم لیگ برتر، رأس ساعت 19:30 دو تیم نساجی قائمشهر و پرسپولیس تهران در ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر به مصاف یکدیگر می روند.

نساجی مازندران با 32 امتیاز در رتبه نهم جدول رده بندی مسابقات قرار دارد. تیم محمود فکری خیالش از ماندن در لیگ راحت است. آنها در بازی گذشته خود در یک دیدار بسیار زیبا موفق به شکست فولاد خوزستان شدند. تیم فکری نتیجه بازی 2-0 باخته را با پیروزی 3-2 عوض کرد و توانست سه امتیاز مهم را کسب کند. اکنون آنها برابر تیم قهرمان لیگ قرار گرفته اند. جدالی که با حضور فکری روی نیمکت نساجی می تواند جذابیت های بازی را افزایش دهد. فکری بارها با پیراهن استقلال در زمان بازیگری اش برابر پرسپولیس قرار گرفته است و اکنون رویارویی او در قامت سرمربی نساجی با سرخپوشان پایتخت می تواند بازی را مهیج تر از قبل کند. دیدار رفت دو تیم در ورزشگاه آزادی نیز با پیروزی 1-0 پرسپولیس همراه شد و همین موضوع می تواند باعث شود تا هواداران نساجی در این بازی پیروزی تیمشان برابر قهرمان لیگ را مطالبه کنند. نساجی در این بازی بازیکن محرومی ندارد و با ترکیب کامل می تواند وارد بازی شود.

در سوی مقابل، تیم قهرمان لیگ قرار دارد. پرسپولیس با 62 امتیاز و با اختلافی 17 امتیازی با تیم دوم جدول رده بندی مسابقات در صدر جدول قرار گرفته و قهرمانی این تیم نیز در مسابقات قطعی شده است. شیوع ویروس کرونا و توقف فوتبال و در پی آن بازگشت فوتبال در ایام کرونا هم نتوانست مانع عزم سرخپوشان شود. نتایج فوق العاده پرسپولیس در طول فصل باعث شد تا آنها در صدر جدول قرار بگیرند و با بازگشت فوتبال در روزهای کرونا، این نتایج درخشان باز هم ادامه پیدا کردند تا اینکه این تیم در 4 هفته مانده به پایان لیگ قهرمانی خود را قطعی کند. اکنون قهرمانی هم شاید نتواند مانع تلاش سرخپوشان پایتخت برای کسب پیروزی در وطنی شود. سرخپوشان برای به نمایش گذاشتن قدرت بالای خود در این بازی هم برای بردن تلاش می کنند. البته که شاید یحیی گل محمدی در این بازی به برخی گزینه های اصلی خود استراحت دهد. در هر حال، بازی برابر نساجی همواره برای هر تیمی مشکل است و جدال هفته گذشته این تیم با فولاد این موضوع را نشان داد.
منبع : تماشاچی

ارسال دیدگاه