اینترمیلان در آروزی عقد قرارداد با لیونل مسی

اینترمیلان در آروزی عقد قرارداد با لیونل مسی
تماشاچی -به نقل از موندو دپورتیوو، در ایتالیا و اگر دقیق تر بگوییم در اینتر میلان همچنان رویای امضای قرارداد با لیونل مسی وجود دارد. رادیو رای اعلام کرد که خورخه مسی، پدر و مدیر برنامه ستاره بارسلونا از آگوست در میلان زندگی خواهد کرد. او در آن جا از مزایای مالی می تواند بهره ببرد همچنین می خواهد مذاکراتش را با اینتر شروع کند. اینتر قصد دارد مهاجم بارسلونا را جذب کند که قراردادش در تابستان ۲۰۲۱ به پایان می رسد. روزنامه گاتزتا دلو اسپورت هم به حضور پدر مسی از ماه آگوست در محله پورتا نوا اشاره کرد.
نخستین بار نیست که در ایتالیا نام مسی را به اینتر ربط می دهند. ماسیمو موراتی، رییس افتخاری اینتر هرگز رویای امضای قرارداد با ستاره آرژانتینی را پنهان نکرده است. با این حال نزدیکان کاپیتان بارسا می دانند که خبر رادیو رای صحت ندارد.
دور از این شایعات مسی در حال لذت بردن از تعطیلات یک هفته ای است که کیکه ستین پیش از آماده سازی برای دیدار برابر ناپولی در لیگ قهرمانان فراهم کرد و به همه بازیکنان بارسا اجازه داد هفت روز استراحت کنند. ستاره آرژانتینی به همراه همسر و فرزندانش و لوییس سوارس در جزیره ایبیسا حضور دارند.
منبع : تماشاچی

ارسال دیدگاه