گزارش تمرین استقلال | فوتبال هدفمند و شوت به دروازه

گزارش تمرین استقلال | فوتبال هدفمند و شوت به دروازه
تماشاچی -آخرین تمرین تیم فوتبال استقلال پیش از مصاف با نساجی مازندران از ساعت 18:35 امروز (چهارشنبه) در مجموعه انقلاب برگزار شد.
 احمد سعادتمند مدیرعامل باشگاه پیش از آغاز تمرین در مجموعه انقلاب حضور یافت و در جلسه با فرهاد مجیدی و کادر فنی شرکت کرد. در این جلسه، سرمربی استقلال و دستیارانش به توضیحاتی در رابطه با آخرین وضعیت آبی‌پوشان و دیدار با صنعت نفت آبادان پرداختند.
 سعادتمند پس از جلسه با مجیدی، در میان بازیکنان حاضر شد و دقایقی برای آنها صحبت کرد.
محمد دانشگر مدافع استقلال که روز گذشته به دلایل عجیبی تمرین استقلال را ترک کرد و توسط فرهاد مجیدی اخراج شد، در تمرین امروز غایب بود.
سیاوش یزدانی و عارف غلامی دو مدافع دیگر استقلال نیز به دلیل قرنطینه برای ابتلا به ویروس کرونا همچنان هنوز مجوز حضور در تمرینات را ندارند، به مانند روز گذشته تست کرونا دادند.
بازیکنان پس از انجام کارهای سرعتی، زیر نظر فرهاد مجیدی در قالب فوتبال درون تیمی به مرور یک تاکتیک انتقال توپ از دفاع به حمله مشغول شدند. در اواسط این تمرین، سرمربی استقلال با نگه داشتن بازی، به بازیکنان توضیح داد که در زمان قرار داشتن توپ در مناطق مختلف زمین، آرایش تیمی چگونه باید باشد و نحوه چرخش توپ بین خطوط را به بازیکنان گوشزد کرد و از آنها خواست در ادامه فوتبال درون تیمی، این موارد را رعایت کنند.
بخش پایانی تمرین استقلال شوت‌زنی و مرور ضربات ایستگاهی بود.
در اواسط فوتبال درون تیمی، علی دشتی به دلیل احساس درد در ناحیه کشاله، از زمین تمرین خارج شد.
دیدار استقلال - نساجی مازندران در چارچوب هفته بیست‌وششم لیگ برتر فوتبال، ساعت 21 فردا در ورزشگاه آزادی برگزار خواهد شد. 
منبع : تماشاچی

ارسال دیدگاه