اخبار جدید | بازگشت کرونایی های استقلال و اولتیماتوم بیرانوند به مدیران پرسپولیس

اخبار جدید | بازگشت کرونایی های استقلال و اولتیماتوم بیرانوند به مدیران پرسپولیس
تماشاچی -بازگشت بازیکنان کرونایی استقلال به تمرینات 
امیرحسین کارگر، سیاوش یزدانی، عارف غلامی و فرشید باقری آخرین گروه بازیکنان استقلال بودند که دچار بیماری کرونا شدند، اما حالا شرایط بهتری دارند.
از این جمع، فرشید باقری شانس بازی مقابل نساجی را دارد، اما سه نفر دیگر هنوز مجوز شرکت در تمرینات را دریافت نکرده‌اند و باید مجدداً تست بدهند. در خوشبینانه‌ترین حالت کارگر، یزدانی و غلامی به بازی معوقه استقلال مقابل پارس‌جنوبی می‌رسند، اما بعید است پنجشنبه در بازی با نساجی حاضر شوند.
باقری قبل از بازی با صنعت نفت هم در تمرینات استقلال حاضر شده بود، اما به دلیل تحلیل قوای بدنی در آبادان به میدان نرفت. او هم نسبت به هفته گذشته شرایط بهتری دارد و باید دید تا پنجشنبه شب می‌تواند برای استقلال بازی کند یا همچنان از روی نیمکت بازی را می‌بیند.

اولتیماتوم بیرانوند به مدیران پرسپولیس 
سرانجام پس از حل مشکل خروج علیرضا بیرانوند، این بازیکن راهی بلژیک شد. بیرانوند برای شرکت در تست پزشکی تیم آنتورپ راهی این کشور شد و پس از پشت سر گذاشتن این مرحله در تمرینات این تیم شرکت می‌کند.
بیرانوند البته در شرایطی ایران را ترک کرد که پیش از سفر به بلژیک حسابی از دست مسئولان باشگاه به خاطر شرایط قرارداد خود ناراحت بود. در زمان مدیریت انصاری‌فرد قرار شد یک‌ونیم میلیارد به قرارداد این فصل بیرانوند اضافه شود.
همچنین او آپشن‌هایی در قراردادش دارد که ۱۰ درصد از قرارداد در صورت حضور در ۶۰ درصد بازی‌های این فصل، ۱۰ درصد در صورت صعود پرسپولیس از مرحله گروهی لیگ قهرمانان و ۱۰ درصد هم در صورت قهرمانی سرخپوشان در لیگ برتر به قرارداد بیرانوند اصافه شود. با این حال، گویا مسئولان باشگاه با این ارقام مخالفت کرده‌اند و حاضر نیستند آن را به بیرانوند بپردازند.
به همین دلیل شنیده می‌شود بیرانوند به مسئولان باشگاه اعلام کرده با توجه به اینکه قرار است بعد از تست پزشکی ۲۵۰ هزار یورو دیگر یعنی نزدیک به ۶ میلیارد به حساب باشگاه واریز شود او مبلغ طلب خود را از این مبلغ کم خواهد کرد و از باشگاه آنتورپ می‌خواهد بقیه مبلغ را به حساب پرسپولیس واریز کنند. این در حالی است که اصلا مسخص نیست باشگاه آنتورپ حاضر خواهد شد این کار را برای بیرانوند انجام دهد یا خیر.
منبع : تماشاچی

نظرات