دروغ بزرگ باشگاه استقلال | مگر عارف غلامی کرونا نداشت؟ + فیلم

دروغ بزرگ باشگاه استقلال | مگر عارف غلامی کرونا نداشت؟ + فیلم
تماشاچی -با وجود اینکه سعید رمضانی، سرپرست استقلال اعلام کرده بود عارف غلامی چنان دچار تب و لرز شدید شده که حتی نمی تواند برای تست کرونا تا بیمارستان برود و پزشکان باید برای نمونه گیری به خانه او مراجعه کنند، ساعاتی پیش ویدئویی در کانال های تلگرامی دست به دست میشد که در آن عارف غلامی بدون هیچ مشکلی در یک زمین فوتبال حاضر شده است.
در این فیلم عادل غلامی که شورت و پیراهن ورزشی اش نشان می دهدمشغول بازی بوده، به اتفاق دو دوستش کنار یک زمین چمن محصور ایستاده و در حال صحبت است و برای طرفدارانی که به او ابراز احساسات می کنند، دست تکان می دهد که ناگهان متوجه می شود شخصی در حال ضبط فیلم از اوست. عارف غلامی همراه دوستانش سراغ این فرد می روند و از او می خواهند فیلم را پاک کند و بعد از شنیدن جواب منفی، تلاش می کند گوشی تلفن همراه را از طرف بگیرد. 
همین که فیلم در کانال تلگرامی منتشر شده نشان می دهد عارف و رفقایش موفق به این کار نشده اند. این کانال مدعی است این فیلم یکشنبه شب ضبط شده و پرسیده مگر عارف غلامی مشکوک به کرونا نبود؟
سرپرست استقلال گفته بود نتایج اسکن ریه غلامی نگران کننده است اما باور پذیر نیست بازیکنی که شنبه شب تا ۴ صبح در بیمارستان بوده، تب و لرز شدید داشته، ویروس کرونا ریه اش را درگیر کرده بوده و از شدت ضعف جسمانی و بدن درد نمی توانسته حتی برای آزمایش از خانه خارج شود، یکشنبه شب بیاید و به راحتی فوتبال بازی کند.
حالا باید منتظر توضیحات عارف غلامی باشیم تا این معما حل شود که غلامی بعد از منفی شدن تست پزشکی در منزلش، سرحال شد و بازی کرد یا مشکلش به آن شدتی که گفتند نبود؟
 
منبع : تماشاچی

نظرات

user

از سایت شما بعید این مطالب دروغ رو میزارین مثلا ما دلمون خوش بود که ۱سایت هست که حقایق رو میگه و وابسطه فدراسیون لنگی نیست

پاسخ دادن