عملکرد تحسین برانگیز مهدی طارمی پس از تعطیلات کرونایی

عملکرد تحسین برانگیز مهدی طارمی پس از تعطیلات کرونایی
تماشاچی -لیگ فوتبال پرتغال از نخستین لیگ هایی بود که بعد از شیوع کرونا در اروپا آغاز شد و تیم های مختلف، رقابت خود را برای به پایان رساندن این فصل از سر گرفتند.
تیم ریوآوه با حضور مهدی طارمی مهاجم ایرانی خود از پنج مسابقه انجام داده، سه پیروزی کسب کرده و دو باخت هم در کارنامه اش ثبت شده است. سهم طارمی در گل های به ثمر رسیده تیم ریوآوه خیره کننده است.
او در پنج مسابقه اخیر ریوآوه، پنج بار گلزنی کرده و یکی از پایه گذاران صعود تیمش به رده پنجم جدول و یک قدمی کسب سهمیه اروپا بوده است.
ریوآوه در این مدت به ترتیب به مصاف تیم های فریرا، موریرنسی، بنفیکا، ویتوریا استوبال و براگا رفت.
طارمی فقط مقابل فریرا موفق به گلزنی نشد. بعد از آن، طارمی در هر یک از دیدارهای ریوآوه برابر موریرنسی، بنفیکا، ویتوریا استوبال یک گل زد و شب گذشته هم موفق شد مقابل براگا دو گل وارد دروازه حریف کند.
به این ترتیب تعداد گل های طارمی در اولین فصل از حضورش در لیگ پرتغال به عدد ۱۳ رسید تا او همچنان یکی از مدعیان کسب آقای گلی این لیگ هم باشد.
وینیسیوس (۱۷ گل) و پیتزی (۱۵ گل) از بنفیکا در رده های اول و دوم جدول گلزنان لیگ پرتغال هستند. طارمی (ریوآوه)، پائولینو (براگا) و آبرئو (موریرنسی) هر کدام ۱۳ گل زده اند و رقابت تنگاتنگی برای کسب عنوان آقای گلی دارند.
منبع : تماشاچی

ارسال دیدگاه