مسابقات لیگ برتر مجدداً تعطیل خواهد شد!

مسابقات لیگ برتر مجدداً تعطیل خواهد شد!
تماشاچی -بعد از حدود صد روز تعطیلی، لیگ برتر فوتبال ایران هفته اول خود را پشت سر گذاشت. از همان اول هم کشمکش های زیادی برای ازسرگیری و یا تعطیلی مسابقات وجود داشت. 
حالا با گذشت چند روز از آغاز دوباره لیگ وضعیت ایران در اکثر شهرها دوباره به حالت قرمز درآمده است و این موضوعی است که دوباره مسوولان وزارت بهداشت  و ستاد مبارزه با کرونا را به فکر تعطیلی کامل لیگ برتر انداخته است.
قرار است هفته بیست و سوم لیگ برتر در روزهای شنبه و یکشنبه هفته آینده برگزار شود و احتمال اینکه در پایان بازی های این هفته لیگ به طور کامل تعطیل شود بسیار زیاد است.
قرار است ستاد مبارزه با کرونا در اوایل هفته بعد جلسه ای اضطراری با مسوولان سازمان لیگ برگزار کنند و در آنجا تصمیم نهایی در این باره گرفته خواهد شد.
در صورتی که تعطیلی لیگ نهایی شود تعیین قهرمان لیگ ها و البته تیم های سقوط کننده موضوعی است که سازمان لیگ باید تصمیم مهمی در مورد آن بگیرد.
برخی شهرها که در لیگ برتر تیم دارند، در شرایط قرمز قرار گرفته اند و تهران و دو کلان شهر دیگر هم در آستانه ورود به وضعیت قرمز هستند. مشهد احتمالا از شنبه مجددا تعطیل خواهد شد و همین شرایط باعث شده بحث تعطیلی دوباره لیگ برتر قوت بگیرد.
منبع : تماشاچی

ارسال دیدگاه