اخبار جدید از باشگاه استقلال | احظار عارف غلامی به کمیته انضباطی باشگاه، حضور سعادتمند در دادسرا و تعطیلی عجیب تمرین تیم

اخبار جدید از باشگاه استقلال | احظار عارف غلامی به کمیته انضباطی باشگاه، حضور سعادتمند در دادسرا و تعطیلی عجیب تمرین تیم
تماشاچی -حضور سعادتمند در دادسرا
احمد سعادتمند،‌ مدیرعامل باشگاه استقلال تهران صبح امروز در دادسرای فرهنگ و رسانه حضور یافت.
سعادتمند برای دفاع از خود در شکایت امیرحسین فتحی، مدیرعامل سابق باشگاه استقلال در دادگاه حاضر شده است.

این دو از چند هفته پیش به علت رقم دریافتی از باشگاه استقلال در رسانه‌ها علیه یکدیگر اظهاراتی را مطرح کرده بودند و فتحی علیه سعادتمند شکایت کرد.

تعطیلی عجیب تمرین استقلال 

با نظر فرهاد مجیدی تمرین امروز بازیکنان تیم فوتبال استقلال تهران تعطیل است و آنها از فردا برنامه‌های تاکتیکی برای بازی بعدی را دنبال خواهند کرد.

بازیکنان استقلال روز گذشته تمرین ریکاوری پس از تساوی مقابل سایپا تهران را برگزار کرده بودند و در مقطعی که عدم آمادگی کامل بازیکنان این تیم مشهود به نظر می‌رسد تصمیم به تعطیلی تمرینات از سوی مجیدی عجیب به نظر می‌رسد.

استقلال در هفته بیست و سوم مسابقات لیگ برتر یکشنبه هفته آینده مقابل پارس جنوبی جم به میدان خواهد رفت.

احظار عارف غلامی به کمیته انضباطی باشگاه 

عارف غلامی، مدافع جوان تیم فوتبال استقلال تهران پس از اتفاقات دیدار برابر فولاد خوزستان به کمیته انضباطی باشگاه دعوت شده است.

احمد مددی با تایید این خبر به خبرنگار ما گفت:" آقای غلامی به کمیته انضباطی دعوت شده‌اند و به دلیل فشردگی مسابقات قرار است تا بعد از بازی مقابل تراکتور ایشان را ملاقات کنیم. "

 
منبع : تماشاچی

ارسال دیدگاه