پاسخ کوبنده سرخیو راموس به ادعای جنجالی جرارد پیکه

پاسخ کوبنده سرخیو راموس به ادعای جنجالی جرارد پیکه
تماشاچی -به نقل از آس، جرارد پیکه، مدافع بارسلونا بار دیگر درباره رئال مادرید سخن گفت و داوران لالیگا را به حمایت از این تیم متهم کرد.سرخیو راموس نیز به عنوان کاپیتان رئال مادرید به سخنان پیکه واکنش نشان داد.
 

کاپیتان رئال مادرید در این خصوص به شبکه تلویزیونی «موویستار» اسپانیا گفت: رسانه‌ها سر و صدای زیادی به راه‌ انداخته‌اند چون ما دوباره صدرنشین هستیم. آنها پیش از اینکه ما صدرنشین باشیم، حرفی نمی‌زدند. رسانه‌ها درباره کمک‌داور ویدئویی (VAR) حرف می‌زنند، اما من فکر نمی‌کنم هیچ تیمی در طول فصل از این مورد سود برده باشد.

وی افزود: ما توجهی به این سروصداها نداریم. من فکر نمی‌کنم که داوران تصمیمات از پیش تعیین‌شده می‌گیرند. رسانه‌ها طوری صحبت می‌کنند که انگار ما بابت صدرنشینی‌مان باید از داوران تشکر کنیم! مردم نباید چنین تصوراتی داشته باشند. ما سخت در تلاش هستیم و از زمانی که از قرنطینه خارج شدیم با یکدیگر متحد شدیم و شایسته جایگاهی هستیم که در آن قرار داریم.

راموس 34 ساله که در این بازی هم به مانند بازی با سوسیه‌داد موفق به گلزنی شد، در بخش دیگری از صحبت‌هایش خاطرنشان کرد: همیشه در پایان بازی‌ها می‌گویم که فوتبال یک بازی گروهی است. عملکرد انفرادی هم البته باعث غرور و ایجاد انگیزه در ما می‌شود، اما در اولویت دوم قرار دارد. مهمترین چیز ثبات تیم است. ما کارمان را به خوبی انجام دادیم و سه امتیاز دیگر به دست آوردیم.

 
منبع : تماشاچی

نظرات