جذابترین زنان اسکیت روی یخ + تصاویر

جذابترین زنان اسکیت روی یخ + تصاویر
تماشاچی -در این مطلب قصد داریم جذاب‌ترین زنان حاضر در رشته ورزشی اسکیت روی یخ را به شما معرفی کنیم :
​​​
10. یونا کیم
 یونا کیم جذابترین زنان اسکیت روی یخ
به ملکه یونا ، یکی از داغترین اسکیت بازان زن اشاره شده است. یونا کیم اولین اسکیت باز زن است که در بازی های المپیک ، مسابقات جهانی ، چهار قهرمانی قاره و فینال گرندپری موفق به کسب جوایز شده است. او یکی از شناخته شده ترین ورزشکاران ، چهره های رسانه ای و همچنین زیباترین زن کره جنوبی است.
کیم در مسابقات المپیک XXI شرکت کرده، و همچنین ورزشکار برتر دنیا ،  و جز پردرآمدترین ورزشکار بود. همچنین ، او در فهرست افراد با نفوذ در جهان در مجله تایم قرار داشت. مجله فوربس او را در لیست افراد مشهور  و پر قدرت کره در رتبه برتر خود قرار داد.

9. آلیسا سیزینی
آلیسا سیزینی جذابترین زنان اسکیت روی یخ
متولد 25 ژوئن 1987 در سنسیلوانیا ، اوهایو - آلیسا سیزی اسکیت بازان زیبا آمریکایی است. او قهرمان فینال جایزه بزرگ 2010 است ، همچنین دو بار قهرمان اسکیت کانادا است (2005 ، 2010). او همچنین قهرمان اسکیت آمریکا در سال 2011 و یک قهرمان ملی دو بار در ایالات متحده (2009 ، 2011). آلیسا سیزی در لیست 9 زیباترین اسکیت بازان زن حضور دارد.

8. ساشا کوهن
ساشا کوهن جذابترین زنان اسکیت روی یخ
"ساشا" کوهن (متولد 26 اکتبر 1984) می باشد، ساشا کوهن همچنین بخاطر موقعیتهای دشوار و خلاقانه چرخش - که قبلاً با نام Sasha Spin نیز شناخته شد - صاحب افتخار یک مدال نقره از المپیک 2006 است. از آن زمان ، او در برنامه های مختلف تلویزیونی مانند لاس وگاس ، پروژه باند فرودگاه و CSI: NY نیز ظاهر شد. همچنین ، در سال 2017 به عنوان خود در Sy Fy مستقیم به فیلم تلویزیونی Sharknado 5 ظاهر شد.

7. آدلینا سوتنیکووا
آدلینا سوتنیکووا جذابترین زنان اسکیت روی یخ
زیباترین اسکیت باز روس می باشد. آدلینا سوتنیکووا اولین روسی است که موفق به کسب مدال طلای المپیک در مسابقات انتخابی اسکیت بانوان در سوچی 2014 شد. او یک مدال آور می باشد که دو بار نقره ی اروپا (2013-2014) ، چهار بار قهرمان ملی روسیه و پنج بار مدال آور در جایزه بزرگ و او قهرمان المپیک 2014 است. او همچنین قهرمان مسابقات جهانی سال 2011 ، قهرمان نهایی JGP در سال 2010 و مدال نقره المپیک 2012  است.

6. الن گودوانویشویلی
الن گودوانویشویلی جذابترین زنان اسکیت روی یخ
الن گودووشیشویلی 27 ساله در لیست 10نفره زیباترین اسکیت بازان زن در جایگاه ششم ما قرار دارد. دو بار مدال برنز اروپا ، گدوانوشیشویلی اولین اسکیت باز از جورجیا (اتحاد جماهیر شوروی) شد که در مسابقات بین المللی اتحادیه اسکیت ، مدال برنز اروپا 2010 ، و موفق به کسب یک مدال شد. او در سه المپیک زمستانی: تورین 2006 ، ونکوور 2010 و سوچی 2014 به رقابت پرداخته است. 

4. تسا ورچیو (Tessa Virtue)
تسا ورچیو جذابترین زنان اسکیت روی یخ
تسا ورچیو یک رقصنده یخ کانادایی است که با اسکات مایر زوج رقصنده می باشند. او از سال 1997 با مایر همکاری میکنند. آنها برترین زوج رقص یخ در کانادا هستند. علاوه بر این ، آنها نخستین قهرمانان سابق رقص یخ جهان در المپیک هستند. همچنین اولین تیم رقص یخی که موفق به کسب طلای المپیک در یخ خانگی شدند. آنها جوانترین زوجی هستند که موفق به کسب عنوان المپیک شده اند.

3. گریسی گلد
گریسی گلد جذابترین زنان اسکیت روی یخ
گریسی گلد اهل ایالات متحده در مسابقات اسکیت آزاد خانمها در المپیک زمستانی سوچی 2014 در کاخ اسکیت یخ آبرگ شرکت می کند.
زیباترین  اسکیت باز آمریکایی که در تک آهنگ های خانمها رقابت می کند. گریسی گلد ، مدال آور نقره جهانی خردسالان 2012 ، در 8 سالگی شروع به اسکیت بازی کرد. وی در مسابقات تیمی در المپیک زمستانی 2014 در سوچی ، یک مدال برنز دریافت کرد. و همچنین طلا در المپیک زمستانی 2014 را کسب کرد و در رده چهارم رقابت های اسکیت بانوان قرار گرفت.

2. تانیت بلبین
تانیت بلبین جذابترین زنان اسکیت روی یخ
رقاصنده یخ 33 ساله کانادایی و آمریکایی به دلیل مهارت های شگفت انگیز رقص یخ و عناوین کسب شده به همراه همسرش بنیامین آگوستو مشهور است. بلبین وقتی فقط سه سال داشت ، شروع به اسکیت کرد. او تقریباً نه سال از رقص یخی حرفه ای شروع کرده. علاوه بر این ، او قبل از تصمیم گیری برای تمرکز کامل بر رقص یخ ، در کانادا به عنوان یک اسکیت باز زوج و رقصنده یخ در کانادا رقابت می کرده.
اگرچه در کانادا متولد شد ، دارای تابعیت دوگانه است و از زمان شروع اسکیت بازی در سال 1998 برای ایالات متحده رقابت کرده است. بلبین در طول حرفه خود مدال آور نقره المپیک 2006 ، چهار بار مدال آور جهان ، سه بار قهرمان چهار قاره و پنج قهرمان است. قهرمان وقت آمریکا علاوه بر این ، او یک میزبان برنامه المپیک NBC Sports است.

1. کییرا کورپی
کییرا کورپی جذابترین زنان اسکیت روی یخ
اسکیت بازنشسته فنلاندی ، کییرا لیندا کاترینا کورپی یکی از ورزشکاران زیبا برای رقابت در بازی های زمستانی المپیک است. کورپی مانند نفس هوای تازه در دنیای ورزش است. این اسکیت باز 29 ساله شگفت آور زیبا و با استعداد در آگوست 2015 بازنشسته شد. او یک مدال آوری است که سه بار مدال اروپا (برنز 2007 و 2011 ، نقره در 2012) ، قهرمان سال 2010 Trophée Eric Bompard ، قهرمان جام Rostelecom 2012 ، دو مدال آور جام حذفی چین و پنج بار قهرمان ملی فنلاند (2009 ، 2011 ، 2012 ، 2013 ، 2015).
یکی از زیباترین اسکیت بازهای زن ، Korpi همچنان در نمایش های یخی به اجرای خود ادامه می دهد. وی به عنوان سفیر ورزشکاران ثبت نام و حضور پیدا کرد تا در تلویزیون فنلاند در مسابقات جهانی 2017 هلسینکی کار کند.
 
منبع : تماشاچی

نظرات

user

۳ تا اخری عالین

پاسخ دادن
user

تانیت چقد شبیه شاراپووا هست

پاسخ دادن