خلاصه بازی رئال مادرید 2 - رئال سوسیداد 1 | تکیه رئال بر صدر در شب رکورد شکنی و مصدومیت کاپیتان راموس

خلاصه بازی رئال مادرید 2 - رئال سوسیداد 1 | تکیه رئال بر صدر در شب رکورد شکنی و مصدومیت کاپیتان راموس
تماشاچی -از هفته 30 رقابت های لالیگا، رئال مادرید موفق به کسب 3 امتیاز طلایی خارج از خانه مقابل سوسیداد شد تا با 65 امتیاز و به علت برتری در بازی رو در رو مقابل بارسلونا، صدرنشین شود.
در دقیقه '21 کاسمیرو با دریافت کارت زرد از بازی بعدی تیمش مقابل مایورکا محروم شد. در نیمه اول این دیدار که چنگی به دل نزد، هیچ موقعیت خاصی روی دروازه ها ایجاد نشد و بازی هم با تساوی بدون گل به پایان رسید.

در دقیقه '48 وینیسیوس با نفوذی عالی از سمت چپ دفاع سوسیداد را بهم ریخت و در نهایت داخل محوطه شش قدم توسط دیگو یورنته سرنگون شد تا داور نقطه پنالتی را نشان دهد.

 دقیقه '50 پس از بررسی VAR سرخیو راموس پشت توپ قرار گرفت و خلاف جهت حرکت دروازه بان توپ را به گل تبدیل کرد تا حساب کار 1-0 شود؛ سرخیو راموس با این گل رکورد گلزنی رونالد کومان را هم شکست.

در دقیقه '60 سرخیو راموس به علت احساس ناراحتی از ناحیه پا، جای خود را به ادر میلیتائو داد؛ مصدومیت کاپیتان مادریدی ها بدترین خبر ممکن برای زیدان می تواند باشد. در دقیقه '68 شوت یانوزای از پشت محوطه جریمه وارد دروازه کورتوا شد اما به دلیل در آفساید قرار داشتن بازیکنی که جلوی دید دروازه بان را گرفته بود، این گل مردود اعلام شد.

 در دقیقه '70 روی ارسال والورده از سمت راست، کریم بنزما توپ را با سینه کنترل کرد و بعد از حرکت در عرض داخل محوطه جریمه، خلاف جهت حرکت دروازه بان توپ را وارد دروازه سوسیدادی های معترض کرد تا حاشیه امنی برای تیمش ایجاد کند.


​​​​​

در دقیقه '78 ماریانو دیاز و مارکو آسنسیو جای کریم بنزما و هامس رودریگز را گرفتند. در دقیقه '89 هم لوکا مودریچ و فرلاند مندی جای فدریکو والورده و مارسلو را گرفتند.

 در دقیقه '83 رئال سوسیداد یکی از گل های خورده را جبران کرد تا بازی حساس تر شود؛ ارسال بلند روبرتو لوپز از سمت راست، در سمت دیگر محوطه جریمه نصیب میکل مرینو شد تا پس از کنترل توپ با شوتی محکم توپ را به زیر طاق دروازه بکوبد.

در نهایت بازی بعد از 6 دقیقه وقت تلف شده، با برتری نفس گیر رئال مادرید به پایان رسید تا تیم زیدان به هر زحمت از ورزشگاه آنوئتا جان سالم به در ببرد.
 

 
report گزارش اشکال
منبع : تماشاچی

نظرات