جذاب ترین زنان تنیسور در جهان + تصویر

جذاب ترین زنان تنیسور در جهان + تصویر
تماشاچی -
10. کارولین وزنیاکی
 10 زن داغ زیبای تنیسور جهان
کارولین وزنیاکی متولد والدین لهستانی ، تنیسور حرفه ای دانمارکی است. او یک شماره 1 سابق جهان است. این موقعیت را در رده بندی WTA برای 67 هفته داشت. همچنین ، او دو فصل را به صدرنشین جدول رده بندی به پایان رساند. او در لیست 10 نفره در لیست زیباترین تنیسورهای پرمخاطب قرار دارد.
وزنیاکی اولین زن اسکاندیناوی بود که مقام برتر و بیستم را به طور کلی کسب کرد. وزنیاکی 27 عنوان قهرمانی WTA را کسب کرده است ، اما هنوز موفق به کسب عنوان گراند اسلم زنانه نشده است. او بیشترین عناوین در سال توسط یک بازیکن WTA از سال 2011- 2008 داشت. علاوه بر این ، او در سال 2017 برنده مسابقات فینال WTA در سنگاپور ، برای اولین بار در حرفه خود شد.

9. دانیلا هانتوچوا
 10 زن داغ زیبای تنیسور جهان
دانیلا هانتوچوا یک تنیسور بازنشسته اهل اسلواکی است. در سال 2002 ، او اولین مسابقات WTA خود را در هند به دست آورد و در فینال با شکست مارتینا هینگیس به عنوان پایین ترین بازیکن برای کسب این مسابقات بدست آورد. او به بالاترین رتبه خود در شماره 5 جهان رسیده است. در کل ، هانتوچوا موفق به کسب 6 عنوان WTA شده است.
او موفق ترین تنیسور اسلواکی و همچنین یکی از زیباترین تنیسورهای زن است. علاوه بر این، او در 6 ژوئیه از تنیس حرفه ای کنار رفت.

8. ماریا کریلنکو
 10 زن زیبای تنیسور جهان
یکی دیگر از ورزشکارهای جذاب روس ماریا ، تنیسور زیبا است. وی در مسکو متولد شد و دارای بالاترین رتبه 10 است. وی همچنین در مدل لباس شنا سال 2009 حضور داشته است.
ممکن است Kirilenko یکی از روسهای زیبایی کمتر شناخته شده باشد اما او یک مدل زیبا می باشد. او در چندین مجله مد مانند Vogue ظاهر شد و همچنین برای Sport Illustrated بازی کرده است. او از توجه رسانه ها به خود لذت می برد.

7. دومینیکا سیبولکووا
 10 زن داغ زیبای تنیسور جهان
متولد ۶ مه ۱۹۸۹ کشور اسلواکی است. او در سال ۲۰۰۵ به رده ۳ بهترین تنیسورهای دختر نوجوان جهان راه یافت. بهترین رده او در انفرادی WTA ، ۱۲ است که در تاریخ ۶ ژوئیه ۲۰۰۹ به‌دست آمد.
سیبولکووا به مرحله یک چهارم نهایی چهار گرند اسلم برتر دنیا رسیده است. یکی از اتفاقاتی که فکر نمی کرد به آن دست یابد، رسیدن به مرحله نهایی تنیس آزاد استرالیا 2014 بود و با این کارش تبدیل به اولین بانوی اسلواکی شد که توانسته به مرحله نهایی یک گرند اسلم برسد.

6. اشلی هارکلرود
 10 زن زیبای تنیسور جهان
اشلی هارکلرود متولد  ۱۹۸۵ یک تنیس‌باز اهل ایالات متحده آمریکا است. او اولین بازیکن WTA است که در مجله معروف مردان Playboy آمریکایی یک شوخی برهنه دارد. او به گونه ای مشهور است که تنیس خود را با آنچه می پوشید مطابقت می داد. هارکلرود ظاهری جذاب دارد ، و از جذابیتی که دارد مردان دوست دارند تنیس بازی او را تماشا کنند. جوان و زیبا بودن او مانع از پیروزی بسیاری از نمایش های تنیس او نشده است. او در حرفه خود به عنوان یک تنیسور و همچنین یک زن زیبا طرفداران جوان آمریکایی زیادی داشته است.
اشلی هارکلروود در سال 2012 از تنیس کنار رفت. او با مربی خود چاک آدامز ازدواج کرده است. پول جایزه او بیش از یک میلیون دلار است.

5. سانیا میرزا
 10 زن داغ زیبای تنیسور جهان
سانیا میرزا  یا ثانیه میرزا زاده ۱۹۸۶ در بمبئی و بزرگ‌شده در حیدرآباد، هندوستان یک تنیسور حرفه‌ای از خانواده‌ای مسلمان در هند است. ثانیه میرزا در آخرین رنکینگ فدراسیون جهانی تنیس سال ۲۰۰۸ در رده پنجاهم برترین زنان تنیسور و در رده پنجم میان همتایان آسیایی خود قرار گرفته است. او در اوت ۲۰۰۷ به رتبه ۲۷ در رنکینگ جهانی رسید و در سپتامبر همان سال در تنیس دونفره تا رده ۱۸ بالا آمد.
سانیا در سال ۲۰۰۵ با صعود به دور چهارم مسابقات یواس اوپن و دور سوم مسابقات تنیس آزاد استرالیا و شکست در دور چهارم برابر قهرمان مسابقات سرنا ویلیامز عنوان پدیده تنیس بانوان سال را به دست آورد. سانیا در سال ۲۰۰۴ نیز مدال نقره قهرمانی تنیس آسیا را از آن خود کرده بود.
او در مسابقات بازی‌های آسیایی ۲۰۰۶ هم برای تیم ملی تنیس هند به میدان رفت و یک مدال طلا در تنیس دونفره مختلط و دو مدال نقره در تنیس یک‌نفره و رقابت‌های تیمی کسب کرد. میرزا در آوریل ۲۰۱۰ با شعیب ملک بازیکن کریکت اهل پاکستان و کاپیتان سابق تیم ملی این کشور ازدواج کرد. 

4. یوگی بوچارد
 10 زن داغ زیبای تنیسور جهان
 تنیس‌باز اهل کانادا است. او در سال ۲۰۱۲ در مسابقات تنیس ویمبلدون در رده نوجوانان قهرمان شد و در سال ۲۰۱۳ از سوی انجمن تنیس زنان عنوان )پدیده سال( را به دست آورد. او که در ابتدای سال در رتبه ۱۴۴ جهانی قرار داشت، با گذراندن فصلی خوب، در پایان سال به رتبه ۳۲ رسید و بالاتر از تمام نوجوانان و تمام کانادایی‌ها قرار گرفت. بوچارد در سال ۲۰۱۴ با پیروزی بر سیمونا هالپ، تنیس‌باز اهل رومانی، به فینال ویمبلدون راه یافت. او نخستین زن کانادایی‌ست که در رشته تنیس تک‌نفره به فینال یکی از رقابت‌های گرند اسلم می‌رسد.

3. آنا ایوانوویچ
 10 زن داغ زیبای تنیسور جهان
آنا ایوانوویچ زاده صربستان است. ایوانویچ هم‌اکنون در کشور سوئیس زندگی می‌کند. وی در مسابقات تنیس آزاد فرانسه در سال ۲۰۰۸، با شکست دینارا سافینا از روسیه قهرمان بخش زنان مسابقات تنیس آزاد فرانسه شد و به اولین مقام قهرمانی خود در یک گرند اسلم تنیس نائل شد. 
ایوانوویچ در سال ۲۰۱۶ در شهر ونیز با باستین شواین اشتایگر، فوتبالیست آلمانی، ازدواج کرد. این زوج در سال ۲۰۱۸ و 2019 صاحب فرزند شدند.

2. آنا کورنیکووا
 10 زن داغ زیبای تنیسور جهان
یک تنیسور نیمه بازنشسته اهل روسیه است. در حال حاضر او همسر انریکه ایگلسیاس خواننده مشهور اسپانیایی است و صاحب دو فرزند به نام های لوسی و نیکولاس است.آنا و انریکه رابطه شان را از سال ۲۰۰۱ در موزیک ویدیو شروع کردند و رابطه آنها همچنان پا بر جاست.فرزند سوم آنها در سی ام ژانویه ۲۰۲۰ بدنیا آمد.

1. ماریا شاراپووا
 10 زن داغ زیبای تنیسور جهان
ماریا شاراپووا تنیس‌باز سرشناس روس و دارنده ۵ عنوان قهرمانی مسابقات گرند اسلم تنیس جهان است که در سال ۲۰۲۰ از دنیای تنیس خداحافظی کرد. او در سال‌های ۲۰۰۵ و ۲۰۱۲ رتبه اول بین تنیس‌بازان زن دنیا را کسب کرد. در سال ۲۰۰۸ با کنار زدن رقبایی مانند ژوستین آنه و آنا ایوانوویچ قهرمان اولین گرند اسلم سال یعنی مسابقات تنیس آزاد استرالیا شد.
ماریا جزء ده تنیس‌باز زن جهان است که توانسته هر ۴ مسابقات تنیس ویمبلدون ۲۰۰۴، آزاد آمریکا ۲۰۰۶، آزاد استرالیا ۲۰۰۸ و آزاد فرانسه ۲۰۱۴ را فتح کند. همچنین او برای نخستین‌بار در بازی‌های المپیک تابستانی ۲۰۱۲ شرکت کرد و برنده مدال نقره شد. او در ۸ فینال گرند اسلم حضور داشته که در ۴ رقابت بازنده شده‌است. وی جزء ۳۰ تنیس‌باز برتر جهان در طول تاریخ است.
شاراپووا نخستین زنی روسی است که در صدر جدول رتبه‌بندی انجمن تنیس زنان جهان قرار گرفت. در ۵۲ هفته رقابت‌های مختلف، او در بین شرکت‌کنندگان، بهترین نتیجه را کسب کرد. گفتنی است که ماریا پانزدهمین نفری است که موفق به تصاحب این عنوان در طول تاریخ ۳۰ساله حیات این انجمن شده‌است. شاراپووا بیشترین دستمزد را در بین زنان ورزشکار دریافت کرده‌است. با آن‌که در آمریکا زندگی می‌کند اما ملیت روسی خود را حفظ کرده‌است.
منبع : تماشاچی

نظرات