تلاش بی نتیجه میثاقی برای وارد کردن حاشیه به استقلال خنثی شد | مستند حیات وحش پربازدیدتر از فوتبال برتر!

تلاش بی نتیجه میثاقی برای وارد کردن حاشیه به استقلال خنثی شد | مستند حیات وحش پربازدیدتر از فوتبال برتر!
تماشاچی - در حالی که این روزها باند رسانه ای فعال برای چاپلوسی از یک تیم خاص به طور مداوم تولید محتوای نوشتاری و دیداری می کنند، در آخرین حرکت مضحکی که دوستان به فکرشان رسید، با گنجاندن آیتمی بی ربط و غیرمرتبط در کنداکتور برنامه فوتبال برتر به بررسی مصاحبه مدیرعامل استقلال پرداختند تا شاید سعادتمند و خلیل زاده را رو به روی هم قرار دهند که این اتفاق با هوشیاری خلیل زاده و سعادتمند رخ نداد.

میثاقی که تلاش داشت تا اوضاع در باشگاه استقلال را بحرانی جلوه دهد و اختلاف بین خلیل زاده و سعادتمند را بولد کند در همان ابتدای صحبتهای خلیل زاده متوجه شد که تیرش به سنگ خورده چرا که خلیل زاده ابتدا روی خط آمد و مدعی شد هیچ اختلافی با سعادتمند ندارد و عصر نیز با هم در جلسه هیئت مدیره موارد را به خوبی حل و فصل کرده اند و منظور سعادتمند از افرادی که نمی گذارند باشگاه استقلال رو به جلو حرکت کند، خلیل زاده نبوده است.

پس از آن سعادتمند روی خط برنامه آمد و با کنایه به برنامه سخیف فوتبال برتر اینطور عنوان کرد که مثل خیلی از تیمها تنها به خاطر لوگوی روی میکروفن برنامه فوتبال برتر نمی تواند اجازه حضور عوامل این برنامه را در محل تمرین تیم بزرگ استقلال را بدهد تا اینگونه از خجالت مجری خنک برنامه فوتبال برتر در آمده باشد.

پس از آن نیز سعادتمند به طور شفاف اعلام کرد منظور او خلیل زاده نبوده اما مجری ناشی فوتبال برتر با اصرار سعی داشت تا نام یک فرد را از زبان سعادتمند بیرون بکشد که در نهایت نیز نتوانست. 
البته منظور سعادتمند به طور واضح مشخص بوده و هست چرا که مدیران عامل قبلی استقلال نیز به آن اراده که نمی خواهد استقلال جان بگیرد اشاره کرده بودند و تقریباً همه می دانند که وزارت ورزش با سناریوهای مخفی که اجرا می کند همواره سعی در تخریب و تضعیف تیم استقلال داشته و در این راه از ابزارهای مختلف استفاده کرده است و مسلماً سعادتمند نمی توانست نام وزیر ورزش را به طور صریح در برنامه زنده تلویزیونی عنوان کند همانطور که حمیدوای مالک شهر خودرو نتوانست از نام مسعود سلطانی فر در ماجرای اعمال فشار به تیمش برای انتقال اجباری گلمحمدی به پرسپولیس استفاده کند چرا که همگان از تبعات بعدی این اتفاق مطلع هستند و اگر خواهان ادامه فعالیت در ورزش ایران هستند نباید پا روی دم شیر بگذارند!

اما سوالی که اکنون مطرح می شود این است که چطور این سوالات از محمدحسن انصاری فرد مدیرعامل وقت پرسپولیس که مدعی بود مستنداتی دارد که نشان می دهد فدراسیون و وزارت ورزش دوست ندارند پرسپولیس قهرمان بشود، پرسیده نشد و هرگز این مستندات خیالی افشا نشد؟ آیا کمبود آیتم جذاب در روزهای بی فوتبالی، دلیل قانع کننده ای برای ایجاد اختلاف در یک تیم است؟

میثاقی که در تماشای رینگ خونین در تماس تلفنی همزمان با خلیل زاده و سعادتمند ناکام مانده بود به سراغ موضوع وریا غفوری رفت تا اینبار خلیل زاده را مقابل کاپیتان استقلال قرار دهد که او با توضیحات واضخ و شفاف به تمام اتفاقات رخ داده در این زمینه پرداخت اما مجری آشفته حال برنامه فوتبال برتر که چیزی از این تماس های تلفنی دشت نکرده بود همچنان به دنبال قاتل بوروس لی می گشت تا بلکه بتواند یک اختلافی در تیم استقلال به وجود بیاورد و این در حالیست که اگر بنا به موشکافی قرارداد بازیکنان باشد، شاید بهتر بود به خبر آپشن قرارداد 20 میلیارد تومانی بازیکنان پرسپولیس که در صورت قهرمانی بین بازیکنان و کادر فنی پخش می شد پرداخته می شد و به تخلفات گسترده انصاری فرد در دوران حضورش در پرسپولیس رسیدگی می شد اما دوستان که تصور می کنند فعالیت هایشان زیرپوستی و مخفی است، فراموش کرده اند که افکار عمومی بسیار باهوش تر از آن است که بخواهد با این خیمه شب بازی های نخ نما، فریب بخورد و از مدیران استقلال نیز باید پرسید وقتی آگاهانه می دانند که میثاقی با دامی که در برنامه برای آنها و مجموعه استقلال چیده، چطور حاضر شدند به پای خط برنامه او بیایند و آیا به فرض اینکه یک اختلاف درون خانوادگی نیز وجود داشته باشد، آیا باید آن را در رسانه ملی و مقابل میلیون ها بیننده جار زد و شفاف سازی کرد؟  به واقع آیا کسی از اختلاف عمیق کالدرون و انصاری فرد تا قبل از خروج کالدرون از این تیم خبر داشت؟

هر چه که هست، برنامه فوتبال برتر که قصد داشت جای خالی برنامه نود را پر کند این روزها حتی از برنامه های مستند حیات وحش هم بیننده کمتری دارد چرا که رویه رنگی این برنامه به طور واضحی عیان است و این برنامه نیز در جهت سیاست های یک تیم خاص تولید می شود که این مهم از نظر مخاطبین پنهان نمانده و نمی ماند.


پی نوشت: به نظر می رسد میثاقی نیز مثل برخی مدیران و افراد فعال در فوتبال روش ماندن در رینگ را یاد گرفته و همسو با آنچه اتاق فکر وزارت ورزش دوست دارد، محتوا تولید می کند و رمز ماندگاری را در این مهم یافته است. رمزی که عادل فردوسی پور فراموش کرد و در یکسال آخر فعالیتش در برنامه نود به شدت به عملکرد ضعیف داوران در بازیهای پرسپولیس گیر داد و برخی موارد را از جمله جعل قرارداد مهدی طارمی را افشا کرد که به مذاق سلطان ورزش ایران خوش نیامد و دستور حذفش از جایی غیر از صدا و سیما صادر شد. سلطان ورزش ایران به قدری قدرت دارد که حتی در مجلس یازدهم که اکثریت هم فکرانش نیز حضور ندارند قادراست از استیضاح خود جلوگیری کند! پس حذف چند مجری و برنامه و رسانه برای او ساده ترین کار ممکن است.
 
منبع : تماشاچی

ارسال دیدگاه