اعتراف مربی استقلال : پرسپولیس بخت اول قهرمانی است

اعتراف مربی استقلال : پرسپولیس بخت اول قهرمانی است
تماشاچی -مجید نامجومطلق، بازیکن سابق استقلال و یکی از کمک های فرهاد مجیدی است که به او در امر طراحی تمرینات و کارهای تاکتیکی بسیار کمک می‌کند. نامجو مطلق در مصاحبه جدید خود از پرسپولیس به عنوان بخت اول قهرمانی نام برده که شاید این اظهار نظر او باعث دلخوری شدید هواداران استقلال شود. گفت و گوی کامل نامجو مطلق را در ادامه مشاهده می‌کنید :
او در ارتباط با برگزاری مسابقات لیگ برتر فوتبال و اختلاف نظر‌هایی که بین باشگاه‌ها در این زمینه وجود دارد گفت: در حال حاضر فدراسیون و سازمان لیگ در شرایط بسیار سختی قرار گرفته‌اند و نظر‌ها هم در این خصوص متفاوت است. این را قبول دارم که تیم‌ها هزینه کرده‌اند و دوست دارند به اهدافی که ترسیم کرده‌اند برسند، ولی باید بحث سلامتی افراد را هم در نظر بگیریم. متاسفانه کرونا هنوز ریشه‌کن نشده و مردم همچنان با مشکلات زیادی که دارند با این بیماری مبارزه می‌کنند. در این وضعیت حفظ جان مردم از هر چیزی مهمتر است.

وی تاکید کرد: شرایط ما با کشوری مثل آلمان متفاوت است و نمی‌توانیم خودمان را با آن‌ها قیاس کنیم. فوتبال هم شرایط خاص خودش را دارد و در زمین مسابقه نمی‌توان فاصله اجتماعی را رعایت کرد یا از ماسک استفاده کرد. به عنوان مثال اگر لیگ شروع شود باید در اولین بازی به مصاف فولاد برویم، این در حالی است که اهواز در وضعیت قرمز قرار دارد. مطمئنا سفر با هواپیما و رفتن به هتل یا فرودگاه مشکل‌ساز است و برگزاری لیگ با چالش‌های مختلفی همراه خواهد بود. در حال حاضر جلوی بازی‌های دوستانه را گرفته‌اند، حالا چگونه می‌خواهند بازی‌های رسمی را برگزار کنند.

نامجومطلق در ارتباط با اینکه برخی مدیران یا مربیان گفته‌اند که در صورت تعطیلی لیگ برتر مشکلی بابت قهرمان اعلام کردن پرسپولیس در این فصل ندارند، خاطرنشان کرد: طبیعتاً پرسپولیس به خاطر شرایط خوبی که در صدر جدول دارد، شانس اول قهرمانی محسوب می‌شود، ولی فوتبال بازی اتفاقات است و نمی‌توان چیزی را پیش‌بینی کرد. ما و چند تیم دیگر هم شانس داریم، برای استقلال ۳۰ امتیاز دیگر باقی مانده و ما هم می‌توانیم خودمان را جزو شانس‌های قهرمانی بدانیم. فکر نمی‌کنم در صورت تعطیلی لیگ برتر، مشخص کردن قهرمان منطقی باشد.

مربی استقلال در خصوص شایعات چند روز اخیر مبنی بر اینکه کادر فنی آبی‌پوشان، لیست مازاد این تیم را تهیه و در اختیار باشگاه قرار داده است، تصریح کرد: این موضوع صحت ندارد و بحث لیست مازاد گمانه‌زنی رسانه‌ها است. هنوز تکلیف این فصل و زمان شروع فصل بعد مشخص نشده که کادر فنی بخواهد چنین تصمیمی بگیرد.

نامجومطلق در خصوص اتمام قرارداد چند بازیکن استقلال و اینکه آیا می‌تواند نفرات تاثیرگذار تیم را حفظ کند، گفت: استقلال در سال‌های گذشته بابت جدایی بازیکنان ضربه خورد و امیدوارم این تیم برای فصل بعد کمترین تغییر را داشته باشد. طیبیعتاً باشگاه هم باید تلاش کند تا نفراتی که قراردادشان رو به اتمام است را برای فصل بعد حفظ کند.

 
منبع : تماشاچی

ارسال دیدگاه