شهامت یک استقلالی دیگر در گفتن حقیقت | صحبت‌های تند برومند علیه مخالفان ازسرگیری لیگ

شهامت یک استقلالی دیگر در گفتن حقیقت | صحبت‌های تند برومند علیه مخالفان ازسرگیری لیگ
تماشاچی -در حالی که بسیاری از استقلالی ها به دلیل ترس از قهرمانی پرسپولیس به شدت با برگزاری ادامه رقابت‌های لیگ مخالفت می‌کنند اما از بازیکنان سابق باشگاه استقلال هستند کسانی که شرط انصاف را رعایت کرده و معتقدند تیم های لیگ برتر با بهانه جویی می‌خواهند مانع از قهرمانی پرسپولیس شوند و پذیرش قهرمانی پرسپولیس برای باشگاه‌های استقلال، سپاهان و تراکتور بسیار سخت است. 
پرویز برومند، پیشکسوت باشگاه استقلال که به شدت بر روی این تیم تعصب دارد در خصوص از سرگیری مسابقات لیگ برتر  گفت: هیچ‌کدام از بازیکنان مبتلا شده به کرونا در زمین چمن ویروس را نگرفته‌اند. برخی بازیکنان ساعت‌ها بیرون منزل هستند و رفتار پرخطر هم دارند، اما به ساعت تمرین که می‌رسد، یادشان می‌افتد ویروس کرونا وجود دارد! یعنی هنگام کشیدن قلیان استرسی بابت کرونا ندارند، اما در محیط ورزشی دچار ترس می‌شوند و این نمایش‌ها زیبنده نیست. وقتی قبل از بازی از همه تست گرفته شود و کسی مبتلا نباشد، حالا در زمین چمن کشتی کج هم بگیرند، چیزی برای انتقال وجود ندارد، پس این‌گونه ابراز نگرانی کردن چه دلیلی دارد؟ سازمان لیگ اشتباه کرد به لیگ سکته داد. از همان ابتدا اگر بازی‌ها را پشت در‌های بسته برگزار می‌کرد و قبل از هر مسابقه از همه تست می‌گرفت، خود لیگ به جامعه روحیه مثبت می‌داد.

برومند ادامه داد: همه مردم از صبح تا شب دنبال کار، زندگی و کسب درآمد برای گذران عمر هستند و میانگین درآمد سالانه بسیاری از هموطنان ۳۰، ۴۰ میلیون تومان است، اما بازیکنی که روزی ۱,۵ ساعت تمرین می‌کند و در سال ۳، ۴ ماه هم تعطیلات دارد و ۲ میلیارد می‌گیرد، فکر می‌کند خونش رنگی‌تر از سایرین است. مگر همه ما در اجتماع با ویروس کرونا مواجه نیستیم؟ پس فوتبالیست‌ها نباید فکر کنند بالاتر و مهم‌تر از سایر اقشار هستند و به نظرم صحبت از تعطیل کردن لیگ خجالت‌آور است.

سنگربان اسبق استقلال درباره شرایط این تیم گفت: با جذب اسپانسر مالی اوضاع باشگاه از نظر اقتصادی کمی بهتر شده و تیم‌مان بازیکنان باکیفیت خوبی دارد که می‌شد در همین فصل به موفقیت‌های بزرگی رسید، اما بدشانسی‌ها، اشتباهات داوری، دریافت گل‌های بد و از دست دادن فرصت‌های خوب باعث شد جایگاه فعلی که برای استقلال کم است را داشته باشیم. با آماده شدن شجاعیان، دیاباته و... نفرات استقلال در ادامه بازی‌ها عملکرد خوبی خواهند داشت. فقط تا شروع لیگ نیاز است ۳، ۴ بازی تدارکاتی خوب در برنامه گنجاند تا بازیکنان به هماهنگی قبل از تعطیلات برسند.

 
منبع : تماشاچی

ارسال دیدگاه