گزارش تمرین امروز (چهارشنبه) پرسپولیس و استقلال

گزارش تمرین امروز (چهارشنبه) پرسپولیس و استقلال
تماشاچی -پرسپولیس 
به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، سرخپوشان از ساعت 17:30 امروز (چهارشنبه) در ورزشگاه شهید کاظمی تمرین خود را زیر نظر کادر فنی آغاز کردند.
مثل روزهای قبل، پیش از شروع تمرین بازار کری‌خوانی برای انجام چالش‌های مختلف بین بازیکنان داغ بود.

تمرین با انجام کارهای هوازی و استارت‌های سرعتی آغاز شد. سپس تمرین حفظ توپ و در نهایت گلزنی در دروازه‌های کوچک در دستور کار قرار گرفت و پایان‌بخش تمرین امروز هم برنامه ترکیبی سانتر از جناحین و شوتزنی بود.

رادوشویچ که جواب آزمایش خود را امروز گرفته بود پس از هماهنگی با کادر فنی از اواسط تمرین به ورزشگاه شهید کاظمی آمد و زیر نظر داود فنایی مشغول به تمرین شد.

سیدجلال حسینی به دلیل مصدومیت جزئی در کنار زمین و با کادر پزشکی اختصاصی کار کرد.

تمرین امروز بعد از یک ساعت به پایان رسید. سرخپوشان قرار است فردا در دیداری دوستانه به مصاف نیروی زمینی برود. البته برگزاری این بازی هنوز منوط به ارائه جواب آزمایش منفی اعضای این تیم است.


تمرین تیم فوتبال استقلال برای آماده‌سازی ادامه مسابقات لیگ برتر از ساعت 18 امروز (چهارشنبه) در زمین مجموعه انقلاب برگزار شد. 

بازیکنان ابتدا زیر نظر مربی بدنساز گرم کردند و سپس به مرور پاسکاری پرداختند. فوتبال درون تیمی بخش پایانی تمرین گروهی بود.

نصرالله عبداللهی، مشاور مدیرعامل استقلال از نزدیک نظاره‌گر تمرین آبی‌پوشان بود.

شیخ دیاباته مهاجم مالی استقلال غایب تمرین بود. همچنین هروویه میلیچ مدافع کروات با وجود بازگشت به ایران، در تمرین شرکت نکرد.. 

تیم استقلال طبق برنامه اعلام شده، بیست‌و نهم خرداد ماه در اهواز و از بای عقب افتاده به مصاف فولاد خوزستان می‌رود.

 
منبع : تماشاچی

ارسال دیدگاه